TeknoDiot.com
   
   

Tekken 7’nin Satışları Nasıl Gidiyor?

Tekken 7'nin Satışları Nasıl Gidiyor?

Sevilen dövüş oyunlardan bir tanesi olan Tekken 7 satışları nasıl gidiyor olabilir sizce? İşte Tekken 7 ne kadar satmış bakalım.

Tekken’in yedinci oyunu ile yine eşsiz animasyonları ve karakter dinamikleri sayesinde oyuncuların kalbini kazanmayı başardı. Tekken 7 bir oyuncu kesimi tarafından eleştiriye maruz kalmıştı.

Tekken 7‘nin yönetmeni Katsuhiro Harada‘nın Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, Tekken 7 çıkış yaptığı günden bu yana 2 milyonun üzerinde kopya satmayı başarmış. Tekken 7 PC platformunda sadece 311.000 adet satabilmiş. 2 Haziran tarihinde çıkan oyun, altıncı oyuna göre yeni özellikler barındırıyor.

Tekken 7, dövüş oyunlarının en efsanevi oyunu olduğunu inkar edemeyiz. Yapımcı ve yayıncılar Tekken 7‘den oldukça memnun durumda. Bakalım önümüzde ki senelerde neler olacak bakalım hep birlikte göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.