«
Tekken 7'nin Satışları Nasıl Gidiyor? Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Sevilen dövüş oyunlardan bir tanesi olan Tekken 7 satışları nasıl gidiyor olabilir sizce? İşte Tekken 7 ne kadar satmış bakalım.

Tekken’in yedinci oyunu ile yine eşsiz animasyonları ve karakter dinamikleri sayesinde oyuncuların kalbini kazanmayı başardı. Tekken 7 bir oyuncu kesimi tarafından eleştiriye maruz kalmıştı.

Tekken 7‘nin yönetmeni Katsuhiro Harada‘nın Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, Tekken 7 çıkış yaptığı günden bu yana 2 milyonun üzerinde kopya satmayı başarmış. Tekken 7 PC platformunda sadece 311.000 adet satabilmiş. 2 Haziran tarihinde çıkan oyun, altıncı oyuna göre yeni özellikler barındırıyor.

Tekken 7, dövüş oyunlarının en efsanevi oyunu olduğunu inkar edemeyiz. Yapımcı ve yayıncılar Tekken 7‘den oldukça memnun durumda. Bakalım önümüzde ki senelerde neler olacak bakalım hep birlikte göreceğiz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *