TeknoDiot
     
     
     

Tavan Hoparlörü Ürün Önerileri ve Fiyatları

Tavan Hoparlörü Ürün Önerileri ve Fiyatları

Tavan hoparlör sistemleri, yerli firmalar ve global markalar tarafından kapsamlı dizayn özellikleriyle satışa sunuluyor.

Kullanım alanlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahip çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Tavan hoparlör sistemleri açık alanlarda veya kapalı mekanlarda kullanılabilen ses sistemi çeşitleridir.

Tavan hoparlör sistemleri;

 • Ticari alanlarda
 • Sektörel alanlarda
 • Ev sistemlerinde
 • Bahçe tipi
 • Horn sistemler
 • Sinema Surround

Çeşitleriyle dizayn ediliyor. Tavan yüksekliklerinden yapı özelliklerine ve kullanım alanlarına dek değerlendirme yapılarak, tavan hoparlör seçimleri yapılabilir.

Tavan Hoparlörü Nasıl Seçilir?

Tavan hoparlörü modelleri, dekoratif sunumlarla her ortama uyum sağlaması üzerine tasarlanır. Genellikle dair modülünde imal edilen tavan hoparlör sistemleri, dikdörtgen veya farklı geometrik desenlerde tasarlanıyor. Alçıpan sistemlerinde ise metal klipsler kullanılarak, gömme modülünde kullanım sağlanır.

Tavan hoparlör sistemleri;

 • Ebatlar, çap ve derinlik ölçüleri
 • Trafo özellikleri
 • Amfi sistemleri
 • Materyal ve ızgara materyal özellikleri
 • Volt özellikleri
 • Empedans oranlarına

Göre değerlendirilebilir. Genellikle beyaz renkte imal edilen tavan hoparlör sistemleri, pek çok üründe, boyanabilir özellikle sunuluyor. Ses performanslarına göre farklı teknik donanımlar sunan hoparlör sistemleri;

 • 2 yollu
 • Subbass
 • Geniş Band

Teknik türlerine göre değerlendirilir. Anons tipi hoparlör sistemi olarak değerlendirilen sistemler, hem müzik yayınları hem kayıt yayınları yapabilmek ve anons yapabilmek için dizayn edilen sistemlerdir.

Tavan Hoparlörü Kullanım Alanları

Tiyatro ve sinemalar, tavan hoparlör sistemlerinin genel olarak kullanıldığı alanladır. Konferans ve toplantı salonları, eğitim kuruluşları ve okullarda kullanılan tavan hoparlör sistemleri, eğlence ve alışveriş merkezlerinde, sosyal ve kültürel merkezlerde kullanılır.

Tavan Hoparlörü Ürün Önerileri ve Fiyatları

Özel ve kamu binalarında, alışveriş sistemlerinin hemen her alanında, akaryakıt istasyonlarında, otobüs terminallerinde, metro istasyonlarında, vapur iskelelerinde kullanılmaktadır. Açık ve kapalı otopark alanlarında kullanılan tavan hoparlör sistemleri, gece kulüpleri, canlı müzik mekanları, konser salonları gibi pek çok alanda kullanılan ses sistemi ekipmanlarıdır.

Tavan Hoparlör Sistemi Ürün Seçimi

Tavan hoparlörü fiyatları, ürün seçimlerinde etkili olan unsurlar arasındadır. Her bir ürünün tekil fiyatı ve set fiyatlarına göre ürün değerlendirmesi yapılır. Konferans ve konser salonları gibi alanlarda kullanılmak üzere, yapının teknik özellikleri, akustik özellikleri, tavan yükseklikleri gibi faktörler değerlendirilir.

Tavan hoparlör sistemlerinde ürün seçimleri, dekoratif unsurlara göre değerlendirilebildiği gibi ebatlar ve teknik özelliklere göre değerlendirilir. Anons sistemleri, müzik yayınları, cami ses sistemleri, okul ses sistemleri veya otel ses sistemleri gibi kullanım alan ve amaçlarına göre ürün seçimleri yapılır.

Tavan hoparlör çeşitlerinin metal ızgara özellikleri, delik özellikleri, empedans ve frekans sistemleri, hat trafolu ürün detayları, hassasiyet oranları gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak, ürün seçimleri yapılabilir.

Tavan Hoparlör Fiyatları

König, Westa, Stı, Spekon, Mikafon, Osawa ve Lastvoice gibi ses sistemi markaları, tavan hoparlör sistemlerinde teknik kalite ve ürün konforları ile farklı seçenekler sunuyor. Ebatlar ve derinliklerde farklı sunumlar, hammadde ve üretim kaliteleri ile nitelikli ürün sunumları yapılmaktadır.

Tavan hoparlör fiyatları, marka ve modellere göre farklılık göstermektedir. Set satışlarında ikili, dörtlü, altılı, sekizli gibi ürün seçenekleri bulunuyor. Global markalar arasında ayrıca; TVM, Bots ve Denox gibi profesyonel firma seçkileri bulunuyor. Kullanılacak alana göre ürün seçimleri yapılarak, online menüden fiyat değerlendirmesi ile hızlı sipariş verilebilir.

Cazip fiyat seçenekleri, kampanyalı fiyat ayrıcalıkları, bedava kargo fırsatları ve indirimli ürün seçenekleri ile onlarca ürün seçeneği sunuluyor. Dijital menüden ürünlerin teknik detaylarını, kapsam ve ebatlarını, kullanım özelliklerini, güç gereksinimlerini ve fiyat seçeneklerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Buğra Noyan

Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

TeknoDiot Bey

Schneider Electric, Yeni Yönetim Sistemini Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.