SuperMassive Fortnite Takımı Kuruldu

SuperMassive Fortnite Takımı Kuruldu

Son zamanların hızla yükselişe geçen popüler oyunu Fortnite’da SuperMassive takımını göreceğiz. Türkiye’de ilk Fornite takımını kuran SuperMassive oldu.

2018 League of Legends Kış Mevsimi Şampiyonu SuperMassive olmuştu. Bu başarının kesilmemesi için farklı oyunlara da yönelen yönetim bu sefer de Fornite takımını oluşturdu. Uzun bir deneme sürecini takiben daha önce farklı oyunlarda da birlikte çalıştığımız Şahin “h3x” Latifi önderliğinde sinerjisi yüksek ve oyunculuğuna güvendiği Fontine takımı belli oldu.

[ilgiliicerik icerik_id=”16498″]

SuperMassive Fortnite Takımı Kuruldu

SuperMassive Fortnite Takımı

– İlkay “Rââ” Timsah

– Akif “Titan” Çapar

– Şahin “H3x” Latifi

– Emre “Refl7ction” Delikara

– Buğra “itzBanG” Dayan

[ilgiliicerik icerik_id=”15930″]

SuperMassive’ın konu ile ilgili resmi açıklaması: “Fortnite hem eğlence faktörü hem de izlenebilirliği göz önüne alındığında eSpor alanında gelişmeye çok müsait bir oyun. Biz de Fortnite’ın eSpor ekosisteminin oluşmasına katkı sağlamak ve diğer aktif yer aldığımız oyunlarda olduğu gibi hem Türkiye çapında hem de uluslararası turnuvalarda başarı yakalamak hedefiyle yola çıkıyoruz.

Bu hedefte sadece takım kurmakla kalmayıp aynı zamanda bir süredir aktif olan custom discord kanalımızı da lig sistemine geçirmiş bulunuyoruz. Belli seviyenin üstünde ve düzenli katılım sağlayan Türk takımlarını bir araya getirdiğimiz bu lige dahil olmak isteyen takipçilerimiz 4 kişilik takım oyuncularının oyun içi nickleri ve takım isimleri ile birlikte info@supermassive.es adresine mail atabilirler. Bu konuda sorularınızla ilgili discord üzerinden itzBanG#1372 ile iletişime geçebilirsiniz. Fortnite takımımıza önlerindeki yolda başarılar dileriz.” açıklamalarında bulundular.

Göz atın:   Battlefield: Bad Company 3 Bekleyenlerine Üzücü Haber

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu