TeknoDiot
     
     
     

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Paradox Interactive’in YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz günlerde Imperator: Rome oyununu duyurdu.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Oyun Tanıtımı;

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca kişi bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Mighty krallar, zeki generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdular. Bu denizin etrafında, sıkı sıkıya bağlı yakın uluslar, şiddetli muharebelerde, Batı Medeniyeti olarak anladığımızdan ayrılamaz olan kültürel ve politik miraslarıyla birbirlerine karşı ısırganlıklarını ve erdemlerini test ettiler. Ama hiçbir şey garanti edilmedi.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Imperator: Roma’daki tarihin seyrini değiştirebilir misin? Imperator: Roma, Paradox Development Studio’dan en yeni büyük strateji unvanıdır. Doğudaki İskender’in Roma İmparatorluğu’nun kuruluşundaki İmparatorluk İmparatorluklarının yıkıcı yüzyıllar içinde yer alan Imperator: Roma, sizi klasik çağda imparatorluk binasının prageant ve meydan okumalarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunuzu yönetin, ihanet için gözünüzü açık bırakın ve tanrılarınızla inancınızı koruyun.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

 Imperator: Rome oyununu strateji ve simulasyon türündedir. Çok oyunculuda oynanabiliniyor. Türkçe dil desteği mevcut deyil. Oyun bir fragman ile duyuruldu. Oyunun steam sayfasına göre çıkış tarihi suan bir netlik kazanmamıştır. Fragman da bir dizi güzel görünümlü heykeller fragmanda yer alıyor. İşte o fragman:

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Nintendo Switch Online Hizmetini Genişletebilir

Buğra Noyan

Microsoft’tan Türkiye’deki Xbox ve PC Oyuncularını Sevindirecek Haber

Buğra Noyan

Beşiktaş eSports Kadın CS:GO Takımı Kuruldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.