Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Abone Ol 

Paradox Interactive’in YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz günlerde Imperator: Rome oyununu duyurdu.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Oyun Tanıtımı;

takipçi satın al
takipçi satın al

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca kişi bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Mighty krallar, zeki generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdular. Bu denizin etrafında, sıkı sıkıya bağlı yakın uluslar, şiddetli muharebelerde, Batı Medeniyeti olarak anladığımızdan ayrılamaz olan kültürel ve politik miraslarıyla birbirlerine karşı ısırganlıklarını ve erdemlerini test ettiler. Ama hiçbir şey garanti edilmedi.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

Imperator: Roma’daki tarihin seyrini değiştirebilir misin? Imperator: Roma, Paradox Development Studio’dan en yeni büyük strateji unvanıdır. Doğudaki İskender’in Roma İmparatorluğu’nun kuruluşundaki İmparatorluk İmparatorluklarının yıkıcı yüzyıllar içinde yer alan Imperator: Roma, sizi klasik çağda imparatorluk binasının prageant ve meydan okumalarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunuzu yönetin, ihanet için gözünüzü açık bırakın ve tanrılarınızla inancınızı koruyun.

Strateji Oyunu Olan Imperator: Rome Duyuruldu

 Imperator: Rome oyununu strateji ve simulasyon türündedir. Çok oyunculuda oynanabiliniyor. Türkçe dil desteği mevcut deyil. Oyun bir fragman ile duyuruldu. Oyunun steam sayfasına göre çıkış tarihi suan bir netlik kazanmamıştır. Fragman da bir dizi güzel görünümlü heykeller fragmanda yer alıyor. İşte o fragman:

Göz atın:   Valorant 1.09 Yama Notları Detayları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL