SteelSeries Yeni Oyunucu Klavyesini Tanıttı: SteelSeries Apex M750 TKL

Oyuncu ekipmanları üreten popüler markalardan bir tanesi olan SteelSeries’in yeni oyuncu klavyesi tanıtıldı.

e-Sporcuların da hoşuna gidecek bir model ile karşımıza çıkan SteelSeries markası iki yeni klavyesi ile oyuncuların karşısına çıktı. Apex M750 TKL mekanik klavyesini tanıttı. Ayrıca Apex M750 TKL’ın e-Sporculara özel bir başka versiyonunun da mevcut. Apex M750 TKL’ın birde numeriksiz yani klavyenin sağ tarafında yer alan sayısal tuşlar mevcut değil ve bu model e-Spor oyuncularının dikkatini çeken cinsten.

SteelSeries Yeni Oyunucu Klavyesini Tanıttı: SteelSeries Apex M750 TKL

https://teknodiot.com/razer-yeni-cynosa-chroma-klavyelerini-tanitti-4659.html

Oyuncuların Hoşuna Gidecek Bir Klavye

X2 çizgisel mekanik oyun anahtarları, dayanıklı 5000 serisi alüminyum çerçeve, her tuşu parlak ve dinamik RGB aydınlatma, gerçek zamanlı Discord aydınlatmalı bildirimler ürünün özellikleri arasında. Şirket, bu klavyesinde çekici ve minimalistik bir tasarıma önem verdiklerinin altını çiziyor.

SteelSeries Engine içerisindeki Discord ChatImageSyncAudio VisualizerPrismSyncGameSense uygulamaları oyuna özel arka aydınlatma ve oyun içi bildirimler ile klavyenin aydınlatma özelliklerini sonuna kadar kullanmakta. SteelSreies Apex M750 TKL modeli 120 dolar fiyat etiketine sahip. Yakın zamanda da ülkemizdeki belli noktalarda satışa çıkacak.

Göz atın:   SteelSeries’in Kulaklığı Arctis 1 Ön Siparişe Açıldı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu