Steam'e Yeni Bir Türk Oyunu Geldi! - TeknoDiot.com

Steam’e Yeni Bir Türk Oyunu Geldi!

Steam’de ki Türk oyunlarının arasına bir yenisi daha eklendi. Müzik ve macerayı tek çatı altında birleştiren Beat: The Game Steam’de.

Electronic Arts‘ta The Sims 3‘ün tüm karakterlerinin figürlerini tasarlayan Cemre Özkurt, ilk oyunu olan Beat: The Game Steam üzerinden yayınlandı. Activision, Electronic Arts gibi çeşitli oyun geliştirici firmalarında çalışan Cemre Özkurt, San Francisco da kurmuş olduğu Worm Animation adlı oyun stüdyosunda Beat: The Game adlı oyunu bağımsız olarak tek başına geliştirdi.

Cemre Özkurt şunları belirtti; “Beat The Game, hayattaki tutkularımı yansıtıyor. Karakter tasarımı, bilgisayar oyunları, bilim kurgu, Avrupa sanatı ve elbette elektronik müzik yapma tutkusu hayatımın en önemli parçaları. Bu parçaları Worm Animation ekibi ile birleştirdik ve müthiş bir şov yarattık. ”

Oyun içerisinde bulunan müzik ve seslerin Underground Techno ustası olarak görülen Marc Houle’un imzasını taşımaktadır.

Oyun içerisinde Mıstık adında bir karakter yer almaktadır. Karakterimiz olan Mıstık ile gezegenler arasında özgürce dolaşabilir ve yeni sesler keşfedebiliriz. Oyun içerisinde ki başlıca amaçlarımızdan birisi çeşitli sesleri kayıt etmektir. Yeteri miktarda ses kayıt ettikten sesleri birleştirerek müzik haline getirmeli ve oyun içerisinde ilerlemeye devam etmeliyiz. Macera ve müziği tek bir çatı altında toplayan Beat: The Game içerisinde 24 ayrı ses yer almaktadır. Ayrıca oyun içerisinde otomatik senkron ve filter effectleri ile müzik yapma keyfini sürebilirsiniz.

Ön incelemelerin olumlu olduğu Türk oyunun da grafiklerin kalitesi, titiz bir çalışmanın eseri olarak karşımıza çıkıyor.  Beat: The Game, Intel Mix Media Exhange’de  En İyi Sanat Ödülünü alarak bu alanda ki başarısını gözler önüne koymuştur.

Macera ve müzik yapımını birleştirerek bir ilke imza atan Beat the Game, şuan Steam üzerinden %30 indirimle 15 TL yerine, 10,50 TL’ye satın alabilirsiniz. Beat: The Game Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Motorola Moto G Fast ve Moto E (2020) Modelleri Tanıtıldı
Kaynak

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu