TeknoDiot
     
     
     

Steam’den Yeni Bir Rekor Daha Geldi!

Steam'den Yeni Bir Rekor Daha Geldi!

Oyun platformunun en popüler platformu olan Steam yeni bir rekora imza attı. İşte o rekorun detayları.

Valve şirketinin göz bebeği olan Steam’den yeni bir rekor daha geldi. PC oyuncularının en çok tercih ettiği dijital platform olan Steam‘den yeni bir rekor daha geldi.

:: Steam’deki En Popüler 5 Ücretsiz Oyun

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

Valve’ın açıkladığı bilgilere göre, Steam’de yayınlanan oyunlar geçen seneye göre yüzde 30 artmış durumda.Niko Partners’den de bir açıklama geldi. Steam’de 4207 adet oyunun yayınlandığını belirtti. Bu sene ise bu sayının yaklaşık 6000 olacağı söylenmekte ve Valve, bunun olacağına kesin gözüyle bakıyor. Ortalama Steam’e her yıl 5000 civarı yeni oyun gelmekte.

Valve’ın göz bebeği olan Steam‘in kütüphanesi güç geçtikçe büyümeye devam ediyor. Steam Greenlight sistemini geride bıraktığımız sene devre dışı bırakma kararı alan Steam yöneticileri, bunun yerine geliştiricilere 100 dolarlık bir sistem satarak oyunlarını kolayca Steam marketine koyuyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Siber Suç Kurbanı Olmamanın 7 Yolu

Buğra Noyan

Koronavirüs Kullanılarak Dünya Sağlık Örgütü’nün Maruz Kaldığı Siber Saldırılar

Buğra Noyan

YouTube Onay İşaretinden Daha Fazlasını Alıyor

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.