TeknoDiot
     
     
     

Steam’den Haftanın Fırsatları #2 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam'den Haftanın Fırsatları #2 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte. YouTube kanalımızda yeni video serisi “Steam’den Haftanın Fırsatları” ile videoda 5 indirimde yer alan oyunları sizlere sunuyoruz.

Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte. Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu videomuz da sizlere bu hafta yani 28 Ocak – 4 Şubat arasında yer alan indirimlerdeki 5 popüler oyunu derledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

[button type=”primary” size=”lg” link=”http://youtube.com/teknodiot” target=”true” disabled=”false”]TeknoDiot YouTube kanalına abone ol![/button]

:: Mafia III

Yıl 1968 ve Lincoln Clay, Vietnam’da geçirdiği savaş dolu yılların ardından şu gerçeğin farkında: Aile, doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.


İndirimdeki diğer oyunları görmek için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Outlast 3, Önceki Oyunlardan Çok Farklı Olacak!

Uğur Aydemir

Steam Kış İndirimleri Başlıyor!

Buğra Noyan

PUBG, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.