«
Steam'de Yeni Dönem Başlıyor! Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Popüler PC oyun platformu olan Steam’de hediye kartı dönemi başlıyor. İşte o dönem hakkında detaylar.

Steam yeni bir döneme giriş yapıyor. Valve’den yapılan bir açıklamaya göre artık Steam kullanıcıları aralarında birbirlerine Gift Card yani dijital hediye kartları gönderebilecek.

Steam‘de yer alan hediye kartlar bölümü oluşturuldu. Hemen o sayfaya buradan gidebilirsiniz. Oyuncuların hediye kartı alımlarında dört seçenek sunulacak. Bunlar 20 TL, 50 TL, 100 TL ve 200 TL değerinde hediye kartlarını satın alabiliyor ve istediğiniz kullanıcıya gönderebiliyorsunuz.

:: 2017’nin En Çok Satan Oyunları Belli Olmaya Başladı!

:: Steam’e Yeni Bir Türk Oyunu Ekleniyor!

Aslında bu arkadaşlar telefonlarından telefona kontör atımına benzetebiliriz. Örnek verecek olursak Steam arkadaşınıza 20 TL değerinde hediye kartı yollarsınız ve bu hediye kartını oda 20 TL‘lik oyunlarda kullanabiliyor olacak. Steam cüzdan kodunun farklı versiyonu olarak da adlandırılsa  da bu hediye kartı olayı daha iyi olmuş diyebilirim. İlerleyen zamanlarda da bu miktarları havale-EFT yaparcasına göndereceğimiz miktarı bizde belirleyebiliriz.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *