Steam'de Windows 7 Kullanan Sayısı Artıyor! - TeknoDiot.com

Steam’de Windows 7 Kullanan Sayısı Artıyor!

Abone Ol 

Dünyanın en iyi oyun platformlarından bir tanesi olan Steam’de Windows 7 kullanan sayısı artıyor. İşte tüm detaylar.

Ekim ayına ait kullanıcı istatistikleri şaşırttı. Windows 10 işletim sisteminin payının yükselmesi beklenirken yükselen Windows 7 oldu. Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 olması gerekirken popüler işletim sistemi Windows 7 oldu.

https://teknodiot.com/windows-xp-vista-kullanicilarina-uzucu-haber-3393.html

Windows 7, Windows 10′ Göre Artış Gösterdi!

Steam’in açıkladığı verilere baktığımızda, Steam kullanıcıları Windows 7’den vazgeçemiyor olduğunu anlamış olduk.Windows 10 64-bit payı yüzde 17.38oranında gerileyerek yüzde 28.23’ü gördü. Öte yandan, Windows 7 64 bitise yüzde 22.59 yükselişle yüzde 63.60 seviyesine çıkmış durumda.

Çinli oyuncularında artmış olduğu belli neden diye sorarsanız, Windows 7 ve Çinli kullanıcı sayısının artışı tamamen PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG adlı yapım sebebiyle gerçekleşmiş durumda.

Steam'de Windows 7 Kullanan Sayısı Artıyor!

Göz atın:   Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu