TeknoDiot
     
     
     

Steam’de Call of Duty Oyunlarında Hafta Sonu Fırsatları Başladı!

Steam'de Call of Duty Oyunlarında Hafta Sonu Fırsatları Başladı!

Oyun platformu denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Steam’de bugün hangi oyunlar indirimde değil ki. Bir çok bu pazarda indirimde.

Bu pazar günüde bir çok Call of Duty oyunları oyuncular için indirime girmiş durumda. Daha çıkış yapmış olmayan Call of Duty: WWII ön siparişte bile indirime girmiş durumda. İndirimlerde Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Black Ops III – Season Pass, Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles gibi bir çok Call of Duty oyunu bugün indirimde.

Bugün Call of Duty serisinden bir çok oyun %50, %20, %17, %66, %33 gibi indirim etiketleri bulunuyor. Bugün Steam’de Call of Duty rüzgarı esiyor diyebilirim. Hemen aşağıdaki görselde bir takım indirimde bulunan Call of Duty oyunları yer alıyor. Diğer tüm indirimdeki Call of Duty oyunlarını görmek için görsele tıklamanız yeterli olacaktır.

Steam'de Call of Duty Oyunlarında Hafta Sonu Fırsatları Başladı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


NBA 2K Playgrounds 2 Piyasaya Çıktı

Uğur Aydemir

Apple iPhone X’in Face ID’sini Tek Yumurta İkizleri Test Etti!

Buğra Noyan

Yandex’ten Yeni Hizmet: Nöbetçi Eczaneler!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.