Steam’de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Steam’de oyuncuların beklediği indirimlerden biri, Cadılar Bayramı İndirimi başladı.Özellikle korku ve gerilimoyunlarının ciddi indirimlere 

Özellikle korku ve gerilim oyunlarının ciddi bir indirime gidilmiş durumda. Steam’de bu tür oyunların indirimlerinin sloganı ise Tüyler ürperten oyunlarda büyük indirimler sloganı ile duyuruldu. Steam Cadılar Bayramı İndirimi dönemi, daha ilk günden PreyOutlastAlien Isolation gibi son yılların en sağlam yapımlarına ciddi fiyat indirimleri yapıyor.

Steam Cadılar Bayramı indirimleri 3 kategori olarak kendi özel sayfalarında yer alıyor. İlk kategori korku, VR korku oyunları yer alıyor. Son olarak korku filmleri için güzel bir alan ayrılmış. Steam’de yer alan Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım‘da Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Steam Cadılar Bayramı indirim sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Steam'de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı