TeknoDiot
     
     
     

Steam’de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Steam'de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Steam’de oyuncuların beklediği indirimlerden biri, Cadılar Bayramı İndirimi başladı.Özellikle korku ve gerilimoyunlarının ciddi indirimlere 

Özellikle korku ve gerilim oyunlarının ciddi bir indirime gidilmiş durumda. Steam’de bu tür oyunların indirimlerinin sloganı ise Tüyler ürperten oyunlarda büyük indirimler sloganı ile duyuruldu. Steam Cadılar Bayramı İndirimi dönemi, daha ilk günden PreyOutlastAlien Isolation gibi son yılların en sağlam yapımlarına ciddi fiyat indirimleri yapıyor.

Steam Cadılar Bayramı indirimleri 3 kategori olarak kendi özel sayfalarında yer alıyor. İlk kategori korku, VR korku oyunları yer alıyor. Son olarak korku filmleri için güzel bir alan ayrılmış. Steam’de yer alan Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım‘da Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Steam Cadılar Bayramı indirim sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Steam'de Cadılar Bayramı İndirimi Başladı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Logitech, Chrome OS’a Özel Klavye ve Fare Setini Piyasaya Sürdü!

Hüseyin Ceylan

PUBG Mobile Günlük Oyuncu Sayısı Rekor Kırıyor

Buğra Noyan

Twitter’a Yepyeni Bir Özellik!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.