Steam’de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

Steam'de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

Hacknet oyunu 13 Ağustos 2015’de piyasaya sürüldü. Geliştiricisi Team Fractal Alligator Yayıncısı ise Surprise Attack’dır. Simülasyon türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği mevcuttur. 11 adet Steam başarımı içermektedir. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam'de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

Hacknet PC için sunulmuş olan terminal tabanlı sürükleyici bir hackleme simülatörüdür. Kısa süre önce ölen ancak ölüm sebebi medyanın duyurduğu gibi kaza olmayan bir hackerın talimatlarını izleyerek tavşan deliğinden atlayıp hackerların dünyasına inecek, geleneksel komut istemini kullanarak ve gerçek hackleme sürecini uygulayarak destekleyici ve sırlarla dolu bilgisayar dünyasında bu ölümün arkasındaki gerçeği öğreneceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18065″]

Gezegendeki en yoğun güvenlik sisteminin yaratıcısı olan Bit isimli hacker ölür. Bilgisayarına 14 gün boyunca giriş yapmayınca arıza güvenliği devreye girer ve bir kullanıcıya talimatlar içeren otomatik iletiler gönderir. Bu kullanıcı olarak Bit ile ilgili gizemi ortaya çıkarmak ve Hacknet-OS’in yanlış ellere düşmemesini sağlamak sizin elinizde.

Kişisel gizliliğin dengesiz doğasını, kurumsal açgözlülüğün sürekli tekrarlanışını ve internetteki hackerların gizli güçlerini keşfederken Hacknet ile gerçek hackerlık dünyasına gireceksiniz. Hacknet yeni başlayanlara oyunda bulunan gerçek dünya uygulamaları ve komutlarını kavrayabilecekleri destek sistemi de sunmaktadır.

Steam'de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

Özellikler

Gerçek Hackerlık
UNIX komutları temel alınarak geliştirilen Hacknet’de Hollywood hackerlığının aksine gerçek dünya hackerlığına odaklanılmıştır. Bu sayede oyuncular güvenlik duvarlarını aşmaya çalışırken gerçekte olan şeyleri tecrübe eder ve şişirme durumlarla karşılaşmazlar.

Bit’in Gizeminin Çözümü
Bir hacker ölmüş ve medya gerçek sebebini açıklamamıştır. Kendisinin “hayaleti” – otomatikleştirilmiş arıza güvenliği sistemi – sizinle iletişime geçtiğinde ise yeraltı hackerlarının karanlık ve kasvetli dünyasına çekilirsiniz.

Sürükleyicilik
Yanılsamayı bozabilecek “seviyeleri” ya da belli elementleri olmayan sanal bir dünyaya çekileceksiniz. İsterseniz Bit’in yolladığı e-postları kılavuzunuz bellersiniz, isterseniz de tavşan deliğinden aşağıya atlayıp kendi bulduğunuz ipuçlarını ve bilgileri birleştirerek gizemi çözersiniz.

Erişilebilir Ama Uzlaşılamaz
Hacknet elinizi tutmazken veya işleri kolaylaştırmazken oyunun tasarımı ve öğretim yapısı daha önce terminal deneyimi bulunmayan kullanıcıları eğlendirirken deneyimli kullanıcıları da tatmin eder.

Öldürücü Parçalar
Carpenter Brut (Hotline Miami) ve Remi Gallego’nun (diğer adıyla The Algorithm) da dahil olduğu yeraltı sanatçıları tarafından oluşturulmuş parçalar barındırır. Parçalar, The Otherworld Agency ile ortaklaşa oluşturulmuştur.

Steam'de 25 TL Olan Oyun Ücretsiz! (OYUN+DLC) Yetişen Alıyor!

SİSTEM GEREKSİNİMİ

MİNİMUM:

    • İşletim Sistemi: Windows XP
    • İşlemci: 2.0 GHz
    • Bellek: 512 MB RAM
    • Ekran Kartı: OpenGL 3.0+ (2.1 with ARB extensions acceptable)
    • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Oyun Humble Bundle sitesinde ücretsiz oldu. Hem oyun hem DLC’si ücretsiz durumda. Buraya tıklayarak oyunun sayfasına gidip oyunu alabilirsiniz.

Göz atın:   Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu