Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu!

Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu!

Abone Ol 

Steam‘in merakla beklenen yaz indirimleri tarihi sonunda belli oldu. Binlerce oyuncunun sabırsızlıkla beklediği Steam 2018 yaz indirimlerinin tarihi sonunda netleşti. İşte Steam yaz indirimlerinin tarihi.

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″] [ilgiliicerik icerik_id=”16887″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyor. Bunu tüm oyuncular bilir, ancak bazı oyun kaynakları bu tarihleri netleştiriyor diyebiliriz. Oyuncuların merakla beklediği Steam yaz indirimlerinin tarihi belli oldu.

Steam veritabanındaki oyunlarda yapılan değişiklikleri izleyen bir Twitter hesabı olan Steam Database, Summer Sale’in(Yaz İndirimi) bu yıl 21 Haziran’da başlayacağını aktardı. Yani Steam yaz indirimleri 21 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Steam yaz indirimleri için para biriktirmeye başlayın deriz. Başlangıç tarihi açıklanan yaz indirimin ne zaman sona ereceği açıklanmadı. Bu noktada 2017 yılının yaz indirimine göz atacak olursak az da olsa tahmin edebiliriz. 2017 yaz indirimi, 22 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında yapıldı. Geçen sene toplam 13 gün süren indirimin tarihi bu yıl 21 Haziran olursa, muhtemelen bu yılki indirim, 4 Temmuz’da sona erecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”16948″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şunun altını çizelim bu tarih Steam Database Twitter hesabından açıklanmış olsa da henüz Valve tarafından resmi bir tarih verilmedi. Ancak 21 Haziran tarihi doğru bir tarih gibi geliyor bize açıkcası. Merakla hangi oyunların indirime gireceğini bekliyoruz. Detaylar geldikçe konu güncellenecektir.

Göz atın:   Türk Korku Oyunu "No70" Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu