teknodiot.com
   
     

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

Oyuncu Rivia Geralt, profesyonel bir canavar avcısı, bir cadı. Temeria’yı yutmuş olan siyasi kargaşaya karışan Geralt, Ateşli Gül Tarikatının isyanını bastırdı. Kısa bir süre sonra, Kral Foltest’in hayatını, kralın büyücü gibi bir suikastçı tarafından saldırıya uğramasıyla kurtardı. Kral korur, Foltest krallığına barış getirmeye çalışırken onun koruması olarak hizmet eder. Emir’in son kaleleri kraliyet ordusuna ulaştı, ama bir kez daha görev kaldı – Barones La Valette onun ayrılığını alemden ilan etti ve kalesi alınmalıydı. Suikast girişiminden bir ay sonra, Foltest’in orduları La Valette Kalesi’nin kapılarında durup son bir saldırıya hazırlanıyor. Yine de, Foltest’in yanında, Geralt da aralarında gizemli suikastçının kökenini ve kimliğini keşfetmek için kişisel arayışına başlayamaz…
Yeni, son derece modern REDengine, The Witcher 2: Kings Suikastçıları, hem güzel grafiklere hem de gelişmiş oyun içi mekaniğine sahiptir ve oyuncuları bir video oyununda yaratılan en canlı ve inandırıcı dünyaya çekmektedir.

Gerçekçi, doğrusal olmayan oyun anlatımı için yeni standartlar tanımlayan The Witcher 2, PC’de piyasaya sürülen en karmaşık ve benzersiz RPG’lerden birini üretmek için olgun, düşündürücü bir masal anlatıyor. Destansı hikayesine ek olarak, oyun dinamik aksiyon ve taktik derinliği benzersiz bir şekilde birleştiren karmaşık bir savaş sistemine de sahip.

 – DİĞER OYUNLARI GÖRMEK İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ – 

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5

SAYFA 6SAYFA 7SAYFA 8SAYFA 9SAYFA 10

SAYFA 11 –  SAYFA 12SAYFA 13SAYFA 14SAYFA 15

SAYFA 16SAYFA 17