TeknoDiot
     
     
     

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Comedy Night

Canlı bir komedi şovu yarışmasında diğer komedyenler ile yarışmak için gereken yeteneğe sahip misiniz? Materyalinizin size düşük oy verebilecek acımasız izleyiciler veya diğer göstericilerin yaptığı acımasız yorumlar karşısında nasıl tepki aldığını görün.

Gösteri Yapın

Canlı bir seyirci kitlesi önünde bireysel olarak gösteri yapın veya başka bir gösterici ile yarışın. Eğer gelecek vadeden bir komedyen iseniz, yeni malzemelerinizi denemek ve şovunuzu mükemmel hale getirmek için bu muhteşem bir deneme fırsatı. Şarkı söyleyebiliyorsanız, canlı gösteri odalarında sizi canlı dinleyen seyircilerin tepkilerini ölçün veya diğer oyuncular ile rap savaşları oturumlarında kapışın.

İzleyin

İzleyicinin bir parçası olun ve oy vererek hangi oyuncunun kalacağına veya gideceğine karar verin. Sizi eğlendirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlarken oyuncular ile dalga geçin veya onlara destek olun.

Oluştur

Oyuncular, gösterilerini iyileştirmek için farklı stiller ve animasyonlar kullanırlar ve özel avatarlar üzerinde tam kontrole sahip olurlar.

 – DİĞER OYUNLARI GÖRMEK İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ – 

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5

SAYFA 6SAYFA 7SAYFA 8SAYFA 9SAYFA 10

SAYFA 11 –  SAYFA 12SAYFA 13SAYFA 14SAYFA 15

SAYFA 16SAYFA 17

[ilgiliicerik icerik_id=”19503″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Final Fantasy 15 Mobil Platforma Mı Geliyor?

Adil Anıl Öktem

Half Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Apple Arcade’de Yer Alacak Oyunlar Belli Oldu (Tam Liste)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.