TeknoDiot
     
     
     

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (5. GÜN)

Hurtworld

UYARI: Hurtworld hala geliştirme aşamasındadır. Gemiye binmeden önce geliştirme aşamasına gelene kadar beklemeye değer olabilir (Hiçbir yere gitmiyoruz).

Hurtworld, bazı temel ihtiyaçları belirledikten sonra önemsiz hale gelmeyen derin sağkalım ilerlemesine odaklanan bir hardcore çok oyunculu hayatta kalma FPS’dir. Ateş yakmaya çalışırken ya da savunmasız yaratıklar tarafından kovalanmakta olduğunuzda, bu hissi dondursunuz. Bu deneyimler hayatta kalma oyunu yapan şey. Bu zorluğun üstesinden geldiğinizde ve bir rahatlık seviyesi bulduğunuzda bu harika bir duygudur, ama ne yaparsınız?

Hurtworld, zengin bölgeler, daha iyi yağma ve daha yüksek teknoloji ile sizi konfor bölgenizden uzaklaştırıyor. Aynı zamanda, daha fazla tehlikeli yaratıklar, daha sert ortamlar ve uygun dişli veya rafine beceriler olmadan alınamayacak yeni zorluklar da atacaktır. Ok ve oklar ile bir kamp ateşine yer mi edeceksin ya da haritanın içine doğru itip araç parçaları ve daha iyi silahlar için çöp toplamaya başlayacak mısın?

Sağlam çok katmanlı temeller ile sıfırdan inşa edilmiştir. Hızlı yetenek tabanlı PVP ve PVE için tasarlanmıştır. En büyük tehdidin hangisi olduğuna, karşı taraftaki oyuncuya veya silah sesinizi duyabilecek canlılara karar vermek zorunda kalacaksınız.

 – DİĞER OYUNLARI GÖRMEK İÇİN DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ – 

SAYFA 1SAYFA 2SAYFA 3SAYFA 4SAYFA 5

SAYFA 6SAYFA 7SAYFA 8SAYFA 9SAYFA 10

SAYFA 11 –  SAYFA 12SAYFA 13SAYFA 14SAYFA 15

SAYFA 16SAYFA 17

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Riot Games Bağış Projesi

TeknoDiot Bey

Yeni Kahraman Cher, Maceralarının Huzuruna Çıktı!

TeknoDiot Bey

Hitman 2 Duyuruldu! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.