Steam Yaz İndirimleri 21 Haziran’da Başlıyor

Steam‘in merakla beklenen yaz indirimleri tarihi önceden netleşmiş gibiydi. Binlerce oyuncunun sabırsızlıkla beklediği Steam 2018 yaz indirimlerinin tarihi sonunda netleşti.

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyor. Bunu tüm oyuncular bilir, ancak bazı oyun kaynakları bu tarihleri netleştiriyor diyebiliriz. Oyuncuların merakla beklediği Steam yaz indirimlerinin tarihi belli oldu. Steam Database Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihini işaret etti. Merakla hangi oyunların indirime gireceğini bekliyoruz.

Steam veritabanındaki oyunlarda yapılan değişiklikleri izleyen bir Twitter hesabı olan Steam Database, Summer Sale’in(Yaz İndirimi) bu yıl 21 Haziran’da başlayacağını aktardı. Yani Steam yaz indirimleri 21 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Steam yaz indirimleri için para biriktirmeye başlayın deriz. Başlangıç tarihi açıklanan yaz indirimin ne zaman sona ereceği açıklanmadı. Bu noktada 2017 yılının yaz indirimine göz atacak olursak az da olsa tahmin edebiliriz. 2017 yaz indirimi, 22 Haziran – 5 Temmuz tarihleri arasında yapıldı. Geçen sene toplam 13 gün süren indirimin tarihi bu yıl 21 Haziran olursa, muhtemelen bu yılki indirim, 4 Temmuz’da sona erecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”19352″]

Steam yaz indirimleri hakkında detaylı haberleri sizlere aktaracağız. Hangi oyunlar indirimde ve benzeri içerikler ile sizlerle olacağız. Takipte kalın dostlar.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı