Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)

Oyuncularının en çok kullandığı oyun platformu olan Steam’de Black Friday indirimleri beklerken Sonhabar indirimleri geldi.

Steam’in popüler indirim serilerinden biri olan Black Friday yani karanlık Cuma indirimleri bugün başlayacaktı ancak Steam ekibi “Sonbahar İndirimlerini” yayınladı. Bugün için artık cüzdanlarınızı hazırlayın deriz. Çünkü bir çok oyun indirimde! Her gün indirimler olacaktır.

Pamuk Eller Cebe!

https://teknodiot.com/tom-clancys-rainbow-six-siege-yeni-operatorlerini-duyurdu-6164.html

 

Steam Sonbahar indirimleri bugün yani 22 Kasım tarihinde başladı ve 28 Kasım tarihine kadar geçerli indirimde bir çok oyun indirime girdi. Popüler oyunlardan birileri olan Dark Souls III oyunu 179₺ yerine tam 71,60₺ ile %60 indirime gitti. Bir zamanlar adından çok söz ettiren oyun olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ise 26₺‘lik fiyatı varken %50 indirime girerek tam 13₺ fiyatı ile oyunculara sunuldu. Arma III ise tam %66′lik bir indirim ile 99.99₺ yerine 33.99₺‘lik fiyata sahip. İndirimlerdeki oyunların tamamın buradan ulaşabilirsiniz.

Her Güne Özel İndirimler Olacak!

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)

Göz atın:   BİM'e Uygun Fiyatlı 2. Nesil AirPods ve Şarj Kutusu Geliyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu