TeknoDiot
     
     
     

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)

Oyuncularının en çok kullandığı oyun platformu olan Steam’de Black Friday indirimleri beklerken Sonhabar indirimleri geldi.

Steam’in popüler indirim serilerinden biri olan Black Friday yani karanlık Cuma indirimleri bugün başlayacaktı ancak Steam ekibi “Sonbahar İndirimlerini” yayınladı. Bugün için artık cüzdanlarınızı hazırlayın deriz. Çünkü bir çok oyun indirimde! Her gün indirimler olacaktır.

Pamuk Eller Cebe!

https://teknodiot.com/tom-clancys-rainbow-six-siege-yeni-operatorlerini-duyurdu-6164.html

 

Steam Sonbahar indirimleri bugün yani 22 Kasım tarihinde başladı ve 28 Kasım tarihine kadar geçerli indirimde bir çok oyun indirime girdi. Popüler oyunlardan birileri olan Dark Souls III oyunu 179₺ yerine tam 71,60₺ ile %60 indirime gitti. Bir zamanlar adından çok söz ettiren oyun olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ise 26₺‘lik fiyatı varken %50 indirime girerek tam 13₺ fiyatı ile oyunculara sunuldu. Arma III ise tam %66′lik bir indirim ile 99.99₺ yerine 33.99₺‘lik fiyata sahip. İndirimlerdeki oyunların tamamın buradan ulaşabilirsiniz.

Her Güne Özel İndirimler Olacak!

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Hangi Oyunlar İndirimde? (1.GÜN)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


348 TL’lik Fotoğraf Kurtarma Programı Stellar Photo Recovery Ücretsiz!

Buğra Noyan

The Evil Within 2’den Yarım Saatlik Oynanış Videosu Sızdırıldı

Buğra Noyan

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Yeni Reklamı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.