«
Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyuncularının en çok kullandığı oyun platformu olan Steam’de Black Friday indirimleri beklerken Sonbahar indirimleri duyurulmuştu.

Steam sonbahar indirimleri 22 Kasım 2017 tarihinde Steam platformunda oyuncular ile buluşmuştu. Steam, sonbahar indirimlerini 28 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli olduğunu duyurdu. Bu tarihe kadar her güne özel indirimler oyuncuları bekliyor olacak.

https://teknodiot.com/steam-sonbahar-indirimleri-basladi-hangi-oyunlar-indirimde-6313.html

Steam sonbahar indirimlerinin bugün 2.günü özel tam 5.574 oyun indirime girdi. Hemen aşağıda güne özel Steam oyunlarında ki indirimlere bakabilirsiniz. 5.574 oyun olduğundan dolayı hepsini koyamıyoruz. Bugüne özel ise Counter Strike: Global Offensive, 24 TL yerine sadece %33 indirim ile birlikte 16.08 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Rockstar Games’in popüler oyunu GTA 5 ise tam %50 indirim ile birlikte 179 TL yerine 89.50 TL‘ye sahip olabilirsiniz. The Witcher 3: Wild Hunt, 60 TL yerine %50 indirim ile birlikte sadece 30 TL‘ye sahip olunabilecek oyunlardan. Diğer tüm 5.574 tane indirimdeki oyunlara göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN)

Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri   Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri   Steam Sonbahar İndirimleri (2.GÜN) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *