Steam Sonbahar İndiriminde 30 TL’nin Altında Alınabilecek En Güzel 10 Oyun

steam sonbahar indirimleri

Hazır sonbahar indirimleri gelmişken sizler için 30TL altına düşmüş en güzel 10 oyunu şuraya bırakalım.

1- Hearts of Iron IV | Normal fiyat: 59TL, İndirimli fiyat: 23.60TL (%60 )

Tarih ve ileri strateji oyunları sevenler için bağımlılık yaratacak bir oyun olan HoI4, 7 adet DLC seçeneği bulunduruyor.

 

2- Mr. Shifty | Normal fiyat: 24TL, İndirimli fiyat: 7.20TL (%70)

Aksiyonun hiç eksik olmadığı bu oyunda biraz bulmaca ve bolca dövüş sizi beklemekte. Elinize ne geçerse alın, duvarların içinden geçip hedefinizin işini bitirin!

 

3- The Witcher 3: Wild Hunt | Normal fiyat: 60TL, İndirimli fiyat: 30TL (%50)

Gri saçlı karizma efsungerimiz Rivia Geralt serimizin bu oyununda çocuğu gibi büyttüğü kızı olan Ciri’yi (Cirilla) Vahşi Av’dan (Wild Hunt) korumak için yollara düşmekte. Muazzam manzaraları ve akıcı görevleri sayesinde oyunun atmosferine hayran kalacağınızın garantisini verebilirim.

 

4- Firewatch | Normal fiyat: 31TL, İndirimli fiyat: 12.40TL (%60 )

Ormanda korucu olarak görev yapmaktasınız, sizi diğer insanlara bağlayan tek şey elinizdeki telsiz. Kulenizde çayınızı yudumlarken ormanın içine dikkatinizi çekecek garip bir şey ile vahşi ve esrarengiz bir hayatı keşfedeceksiniz. Bu hayatı keşfederken de atmosferin büyüsüne kapılırsanız şaşırmayın.

 

5- Rise of the Tomb Raider | Normal fiyat: 89TL, İndirimli fiyat: 29.37TL (% 67)

Atmosferin ve hikayenin akışına dalıp sürükleneceğiniz, keşif, craft, insan öldürme, hayvan avlama gibi alternatifleri ile size hayatta kalma ve maceracı ruhunu tattıran ve aynı zamanda birçok bulmacası ile de sizlere güzel vakit geçirme olanağı sunuyor.

 

6- Mirror’s Edge | Normal fiyat: 31TL, İndirimli fiyat: 7.75TL (%75)

Adrenalinin hiç azalmadığı, çatılarda ve duvarlarda hayatınızı sürdüreceğiniz bir karakteri (Faith) yönetiyorsunuz. “Parkur oyunu seviyorum, uçmalı kaçmalı bir oyun ver abi.” diyorsanız eğer, buyrun.

 

7- Dying Light | Normal fiyat: 60TL, İndirimli fiyat: 27TL (%55)

Mirror’s Edge’de bahsettiğimiz gibi parkur oyunu olan ve ekstra olarak zombilere karşı mücadele etmenizi gerekecek. Birkaç DLC paketi ve bir arkadaşınız ile uzun süre sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir hayatta kalma oyunu.

 

8- Immortal Redneck | Normal fiyat: 31TL, İndirimli fiyat: 20.46TL (%34)

Temizlenecek 3 piramit ve bu görevi yerine getirmek için size sunulan 7 karakter var. Hoşunuza giden bir karakteri alıp tüm piramidi temizledikten sonra çılgın bosslar ile kapışmanız gerekecek. Can sıkıntınıza birebir gelecek arcade tarzında bir oyun.

 

9- Cities Skylines | Normal fiyat: 49TL, İndirimli fiyat: 12.25TL (%75)

Şehir kurma simülasyonu olan Cities hakkında pek de bir şey söylememize gerek yok diye düşünüyorum. Tam çerezlik ve sinir stres yapmayacağınız bir oyun.

 

10- Metro 2033 Redux | Normal fiyat: 31TL, İndirimli fiyat: 7.75TL (%75)

2033 yılında gerçekleşen nükleer savaş sonrasında insanlığın soyu tükenmenin eşiğine geldiği ve hayatta kalan birkaç bin insan, insanlığın son kalesi olan Moskova Metro hattında geçen bir oyun.

İç tasarımı ile sizi düşüncelere sokacak bir FPS oyun.

 

Umarım hazırladığımız liste hoşunuza gitmiştir, iyi oyunlar…

 

Ben Sinan. 18 yaşındayım ve kendimi bildim bileli oyunlar ile aram iyidir. Amacım bu güzel ilişkimin katkıları ile sizlere bir şeyler katabilmek.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register