Steam Kış İndirimleri Başlıyor!

Steam, her yıl yaptığı indirimlerle oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyordu. Tabi ki de bu yılda devam ediyor. Steam kış indirimleri başlıyor.

Steam yapacağı 2018 Kış İndirimleri ile birlikte bir çok oyuna indirim getirecek. Eğer oyun alacaksanız 21/12/2017’nin akşam saatlerini beklemenizin, bütçeniz adına daha iyi olacağı aşikar. Yeni yıla girmemize 10-11 kalırken bir çok oyuncunun sevinme nedeni, Steam Kış İndirimleri. En son indirim olan Black Friday‘de %90’a varan indirimler yapan Steam, büyük oyunlara indirim getirmeye devam edecek. 4 büyük indirimden bir tanesi olan Steam Kış İndirimi aynı her yıl olduğu gibi diğer indirimlerden daha kapsamlı ve büyük olacaktır. En azından tahminimiz bu şekilde.

https://teknodiot.com/applein-basi-dertte-8073.html

Steam Kış İndirimleri Başlıyor!

Bizler de günlük olarak sizlere indirimde olan özel ve büyük oyunları sunmaya çalışacağız. GTA 5’in en az %50 indirime gireceğine garanti gözüyle bakılıyor. PUBG konusunda ise, insanlar oyunun fiyatının düşmesini değil, fiyatının yükselmesini bekliyor. Yani PUBG’nin indirime girme ihtimali biraz zor. Özellikle PUBG’nin 21 Aralık tarihi itibariyle tam sürüme geçeceği düşünülürse bu ihtimal daha da zorlaşıyor. Valve tarafından yapılan açıklamaya göre, 21 Aralık ve 4 Ocak tarihi arasında Steam Kış İndirimlerinin süreceğini belirtebiliriz. Büyük ihtimalle Witcher %60, Shadow Of War %30-40 indirime girecek. Fakat herkes PUBG oyununun indirime girip girmeyeceğini bekliyor. Açıkçası herkes PUBG’ye odaklanmış durumda. Siz yine de PUBG’yi takip edin, ne olur ne olmaz, Valve’ın ne yapacağı belli olmaz.

Steam Kış İndirimlerine Girecek Tahmini Oyunlar ve Fiyatları

(Fiyatları henüz belli değildir. Tahminidir. Fiyatlar ve oyunlar indirimler başladığı zaman netleşecektir. Daha binlerce oyun indirime girecektir.)

Euro Truck Simulator 2 – %75 indirim ile 10 TL,
Grand Theft Auto V – %50 indirim ile 90 TL,
Rocket League – %40 indirim ile 18 TL,
Project Cars – %67 indirim ile 15 TL,
Payday 2 – %75 indirim ile 7 TL,
The Witcher 3: Wild Hunt – %50 indirim ile 30 TL,
ARK: Survival Evolved – %60 indirim ile 20 TL,
Cities: Skyline – %75 indirim ile 12 TL,
Insurgency – %80 indirim ile 3,60 TL

Göz atın:   Redmi Note 11 JE'nin Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu