Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs–4 Haziran)

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Abone Ol 

Steam‘de bu hafta (28 Mayıs – 4 Haziran) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Machinarium

takipçi satın al
takipçi satın al

Oyun 16 Ekim 2009‘da çıkmıştır. Geliştiriciside yayıncısıda Amanita Design‘dir. Macera ve bulmaca türünde bir oyundur. Ayrıca bu oyun ödüllü bir oyundur. Türkçe arayüze ve seslendirmeye sahiptir. 12 adet steam başarımı içermektedir. Oyunun incelemeleri ise çok olumlu şeklindedir. Oyunun steam fiyatı şuan indirimli hali ile 7,99 TL‘dir. Steam sayfa linki için buraya tıklayın. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Machinarium; Samorost ve Botanicula’nun yaratıcılarının geliştirdiği, ödüllü bir bağımsız macera oyunudur. Robot Josef’e, Kara Şapka Kardeşliği çetesi tarafından kaçırılan kız arkadaşı Berta’yı kurtarırken yardım et.
Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Başarımlar, ilave diller ve oyun kumandası desteği ile şimdi tam ekran modunda. Machinarium; Samorost ve Botanicula’nun yaratıcılarının geliştirdiği, ödüllü bir bağımsız macera oyunudur.

[ilgiliicerik icerik_id=”18188″]

2-) The Stronghold Collection

Oyun 27 Eki 2009‘da çıkmıştır. Geliştiriciside yayıncısıda FireFly Studios‘dir. Oyun Ortaçağ, simülasyon ve strateji türündedir. Türkçe dil desteği mevcut deyildir. 33 tane steam başarımı içermektedir. Oyunun incelemeliri çok olumlu şeklindedir. Oyun suanda indirimli hali ile 7,75 TL‘dir. Steam sayfa linki için buraya tıklayın. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Beş gerçek zamanlı strateji oyunu içeren The Stronghold Collection’da tüm ortaçağ deneyimini yaşayın. Arazinizi büyütün ve savunun.

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Arazinizi genişletirken, alanınızdaki kale yaşamını araştırırken, büyük çaplı festivaller ve şölenlere ev sahipliği yaparken ya da köylüleri sıraya koymak için kamu idamlarını gerçekleştirirken, kale kalenizi yaratın ve savunun.

[ilgiliicerik icerik_id=”18279″]


3-) Karnage Chronicles

Oyun 25 Nis 2017‘de çıkmıştır. geliştiriciside yayıncısıda Nordic Trolls‘dur. Ryo, Macera ve aksiyon türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği ne yazık ki bulunmuyor. 49 adet steam başarımı bulunuyor. Oyunun şuan ki fiyatı 26,13 TL‘dir. Oyunun steam sayfası için buraya tıklayın. Ayrıca oyun erken erişimdedir. Gelelim oyun tanıtımına;

Göz atın:   Steam'den Yeni Bir Rekor Daha Geldi!

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Her beş bin yılda bir, gezegenler kozmosun dokusunda bir yarık oluştururlar. Bu hikayenin ortaya çıktığı böyle bir olaydan önce. Ölüm’ün alanından çıkarılan ölümsüz bir şövalye olan bir Murkwraith olarak oynayın ve önce işlenmiş günahların sonsuz köleliğine lanetleyin.

Steam Haftalık İndirimleri (28 Mayıs – 4 Haziran)

Canavarlarla, tuzaklarla, bulmacalarla, hazinelerle ve daha fazlasıyla dolu karanlık zindanlarla sizi tehlikeli bir yolculuğa çıkaran zengin bir hikayeyi deneyimleyin.

[ilgiliicerik icerik_id=”17032″]

DİĞER İNDİRİMDEKİ TÜM OYUNLARA (776 Oyun) BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL