Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

Abone Ol 

Steam ‘de bu hafta (22 Ekim – 29 Ekim) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Just Cause 3 XL

Akdeniz Medici Cumhuriyeti, güce doymak bilmeyen iştahı olan bir diktatör olan General Di Ravello’nun acımasız kontrolü altında acı çekiyor. Generalin iktidarı elinden alma gereğini ortadan kaldıran bir görev olan Rico Rodriguez’e girin.

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

Gökyüzünden deniz tabanına kadar 400 metrekarelik tam bir özgürlük ve büyük bir silah, alet ve araç cephanesiyle, hayal edebileceğiniz en yaratıcı ve patlayıcı yollarda kaos yaratmaya hazırlanın.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al2-) Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider Yükselişi: 20 Yıl Kutlaması tamamen yeni içeriğe sahip temel oyun ve Season Pass içerir. Croft Manor’u yeni “Blood Ties” hikayesinde keşfedin, ardından “Lara’nın Kabusu” nda bir zombi istilasına karşı savunun. Yeni çevrimiçi Co-Op Dayanıklılık modundaki bir arkadaşınızla aşırı koşullardan kurtulun ve yeni “Extreme Survivor” zorluklarına karşı cesur olun.

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

Ayrıca Tomb Raider III ve 5 klasik Lara derisinden esinlenilmiş bir kıyafet ve silah bulunmaktadır. Mevcut DLC, Baba Yaga’da antik bir teröre ev sahipliği yapan yeni bir mezarı keşfetmeye meydan okuyacak: Cadı Tapınağı ve Soğuk Karanlıkta Uyanmış enfekte yırtıcıların dalgaları uyandı.


3-) Life is Strange: Before the Storm

Hayat Garip: Fırtınadan önce yeni üç bölüm; BAFTA ödüllü franchise ilk oyundan üç yıl önce bağımsız macera seti. Sen başarmak için güzel ve popüler bir kız olan Rachel Amber ile olası bir arkadaşlık oluşturan onaltı yaşındaki Chloe Price olarak oynuyorsun.

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

Rachel ailesini dünyayı yok etmekle tehdit eden bir sırrı öğrendiğinde, Chloe’nin onunla dayanışma gücü veren yeni bir arkadaşlığı. Artık yalnız kızların birbirlerinin iblisleriyle yüzleşmeleri ve birlikte üstesinden gelmeleri için bir yol bulmaları gerekiyor.


4-) Slender: The Arrival

Kendi başınasın. Senin için kimse gelmeyecek. Sana yardım edecek kimse yok. Seni duymayacak kimse yok. İnce: Varış, Mark Hadley ve Blue Isle ile başlangıcından bu yana dünyanın dört bir yanında merak uyandırmış olan paranormal fenomenin yaratıcısı Eric “Victor Surge” Knudson ile işbirliği içinde geliştirilen Slim Man’in resmi video oyunu uyarlamasıdır.

Göz atın:   Epic Games Store'dan Oyuncuları Sevindirecek Haber: Toplam 2 Oyun Ücretsiz (65,50 TL)

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

2012 yılında, Mark Hadley (AgentParsec) dünya çapında oyuncuları büyüleyen bir oyun yarattı. İnce: Sekiz Sayfalar, yeni bir yaşamı, dehşet verici gerginlik ve korku kullanımıyla, korku türüne yeni bir soluk getirmeye yardımcı olan kısa, deneysel bir birinci şahıs oyunuydu. Bu oyunu oynamayan çok şey kaçırır.


5-) MXGP PRO

Resmi motokros şampiyonası oyunu geri döndü! MXGP PRO’yu indir ve MXGP’deki her şeyi bir profesyonel gibi deneyimle.
Motosikletini eşsiz yapmak için kurulumunu bir motor tamircisi gibi düzenle, süspansiyonları, frenleri veya gaz pedalını düzenle.

Steam Haftalık İndirimleri (22 Ekim – 29 Ekim)

MX2 kategorisinde başlayarak Kariyer moduna atıl. Ün kazan, en prestijli sponsorlarla sözleşmeler imzala ve MXGP şampiyonu ol. 2017 sezonunun tüm resmi pistleri ve sürücüleri seni bekliyor! Mücadeleye hazır mısın?

*Sizler için beğeneceğinizi düşündüğümüz 5 oyunu sıraladık. 22 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İndirimdeki oyunları detaylı incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu