Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)

Abone Ol 

Steam‘de bu hafta (21 Mayıs-28 Mayıs) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

:: South Park: The Stick of Truth

Dördüncü sınıf oyun alanının tehlikeli savaş alanlarından, genç bir kahraman yükselecek ve South Park’ın kurtarıcısı olacak. South Park’ın yaratıcılarından Trey Parker ve Matt Stone, havalı olmak için epik bir arayışa giriyor. South Park: The Stick of Truth, 105 TL’den %75 indirim ile 26.25 TL fiyat etiketine sahip. South Park: The Stick of Truth’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)

[ilgiliicerik icerik_id=”17542″]

:: Blackwake

Blackwake, takım çalışması ve işbirliğine odaklanmış çok oyunculu bir deniz kuvvetleri FPS’dir. Kısaca korsancılık oyunu diyebiliriz.  31,00 TL fiyat etiketine sahip olan oyun %45 indirim ile birlikte sadece 17,05 TL. buradanOyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.


:: Medieval Kingdom Wars

Medieval Kingdom Wars, tam bir gerçek zamanlı yaklaşımı birleştirerek büyük strateji tarzına yeni bir bakış açısı getiriyor ve birkaç strateji oyununun daha önce cesaretlendirdiği yerlere gitmeye cesaret ediyor… Tarihsel doğruluğu, büyük bir yaşamı birleştirerek Ortaçağ Büyük Stratejisini Yeniden Tanımlamak değişen dünya ve tarihsel görevler, hepsi gerçek zamanlı bir ortamda. Şehirlerinizi inşa edin, savaşlarınızı yönetin, kralınıza hizmet edin ve daha önce hiç görülmemiş bir acımasızlık ile kuşatma savaşını yaşayın. Oyunun normal fiyatı 32,00 TL iken %50 indirimle sadece 16,00 TL. buradan Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”17628″]

Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)


:: The Bridge

The Bridge, oyuncuları fizik ve perspektif önyargılarını kırmasına zorlayan 2D mantık bulmaca oyunudur. Isaac Newton ile M.C.Escher’i buluşturan The Bridge’de yerçekimiyle oynayıp tavanı taban yapabilir ve yapılması imkansız olan mimarilerde serbestçe dolaşabilirsiniz. Gittikçe zorlaşan ve her biri oyuncuyu başarıyı kazandığını hissettirmesi için özellikle eşsiz bir biçimde tasarlanıp detaylandırılan diyarları gezebilirsiniz. The Bridge, kullandığı el çizimi, siyah beyaz litografik stili grafikleriyle oyunların sanat olarak tanımlanmasına örnektir. Oyunun normal fiyatı 18,00 TL iken %77 indirimle birlikte 4,14 TL fiyat etiketine sahip. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Steam'de Dev PUBG İndirimi

Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)


:: Hatred

Nefret tüm vücudunu doldurur. İnsanlığın değersiz varoluşundan bıktınız ve yoruldunuz. Önemli olan tek şey silahın ve açığa çıkarmak istediğin saf Armageddon. Avlanmak için dışarı çıkacaksınız ve tüm insanların New York’un eteklerini soğukkanlılıkla temizleyeceksiniz. Vuracaksın, yaralanacaksın, öldüreceksin ve öleceksin. Kural yok, merhamet yok, merhamet yok, geri dönmenin hiçbir anlamı yok. Artık yaşamın ve ölümün efendisi sensin – ve değersiz insan pisliğinin yaşamları üzerinde tam bir kontrolünüz var.

Oyunun normal fiyatı 13,50 TL iken %70 indirimle birlikte 4,05 TL düşmüş durumda. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”17552″]

Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)


:: DESOLATE

İki yıl önce Granichny Adası, bilinmeyen bir büyük çaplı felaketin merkez üssü haline geldi. “Yeni Işık” konglomera bu felaket olayını örtbas etti – ve şimdi sonuçları olabildiğince düzeltmek istiyor. Oyunun normal fiyatı 31,00 TL iken %20 indirimle birlikte 24,80 TL düşmüş durumda. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER İNDİRİMDEKİ TÜM OYUNLARA (776 Oyun) BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

[ilgiliicerik icerik_id=”17032″]

Steam Haftalık İndirimleri (21– 28 Mayıs)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu