Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

Steam’de bu hafta (7 Mayıs-14 Mayıs) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Euro Truck Simulator 2 ve DLC’leri

ETS2 16 ocak 2013 de piyasaya sürülmüştür. Geliştiriciside yayncısıda SCS Software’dir. Simülasyon türünde bir oyundur. Türkçe arayüze sahiptir. 60 adet steam başarımı içermektedir. Çok oyunculuda oynanmaktadır. Steam de bu haftaki indirim ile oyunun fiyatı 9,75 TL‘ye düştü. Oyunun sayfasına ve Dlc’lerine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

60’tan fazla Avrupa kentinden bir diğerine çok çeşitli yükler taşıyın. Siz yükleri teslim etmekle meşgulken büyümeye devam eden kendi şirketinizi işletin.Kendi kamyon filonuzu kurun, garaj satın alın, şoför tutun, maksimum kar elde etmek için şirketinizi yönetin. Performanstan görselliğe değişen, çok sayıda kamyon ayar seçeneği. Araçlarınızı isteğe bağlı lamba, koruyucu demirler, korna, işaret ışıkları, egzoz ve daha fazlasıyla özelleştirin. Binlerce kilometre uzunluğunda gerçek yol ağları, yüzlerce ünlü simge ve yapı.


2-) American Truck Simulator

ATS 2 Şubat 2016 de piyasaya sürülmüştür. Geliştiriciside yayncısıda SCS Software’dir. Simülasyon türünde bir oyundur. Türkçe arayüze sahiptir. 31 adet steam başarımı içermektedir. Çok oyunculuda oynanmaktadır. Steam de bu haftaki indirim ile oyunun fiyatı 14,75 TL‘ye düştü. Oyunun sayfasına ve DLC’lerine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

Efsanevi Amerikan kamyonlarını deneyimleyin ve güneşli Kaliforniya, kumlu Nevada ve Arizona Büyük Kanyon Devleti boyunca çeşitli kargolar verin. Amerikan Kamyon Simülatörü, nefes kesici manzaralar ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki geniş çapta tanınan simgesel yapılardan bir yolculuğa çıkmanızı sağlar.

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

Oyun mekaniği, Euro Truck Simulator 2’den son derece başarılı bir modele dayanıyor ve SCS Software’in en büyüleyici oyun deneyimini yaratarak yeni özellikler ile genişletildi. Amerikan Kamyon Simülatörü yerel bir yük taşımacılığı pazarına girmek için sizi bir sürücünün koltuğuna yerleştirir, böylece sizi bir operatör-operatör haline getirmeye çalışır ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük taşımacılık şirketlerinden birini yaratır.


3-) FlatOut Anthology Paketi

Bu pakette 5 adet oyun bulunmaktadır. FlatOut(12 Tem 2005), FlatOut 2(1 Ağu 2006), FlatOut: Ultimate Carnage(19 Ağu 2008), Flatout 3: Chaos & Destruction(13 Ara 2011) ve FlatOut 4: Total Insanity(4 Nis 2017) oyunları vardır. FlatOut serisi yarış türünde bir oyundur. İndirimli hali ile 22,08 TL ile oyuncu severlere sunulmuş durumda. Arabalarımızla çarpışıp karşı tarafın arabasını patlatmaya çalıştığımız çok zevkli oyun serisidir. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. Gelelim Oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

FlatOut’dan bahsetmeye başlayalım. Öncelikle en önemli özelliği kafana göre, çirkince yarışabilmen. Rakiplerinizin virajlarda üzerine sürebilirsin, etraftaki tabela, varil, tekerlek ne görürsen çarpabilirsin ve bunları yaparken nitro kazanıyorsun. Daha ne olsun? Ayrıca ilerlemek için illaki birinci olmanız da gerekmiyor. İlk 3’e girmek yeterli oluyor. 45 adet yarış ve birbirinden hurda 16 farklı araç var. Bölümleri geçtikçe para kazanarak yeni arabalar satın alabilirsiniz.

Steam Haftalık İndirimleri (14 – 21 Mayıs)

Etraftaki her şey, ama her şey etkileşimli. Çarpmak, kırmak, yıkmak aklınıza ne gelirsi mümkün. Araçların hasar modelleri ise inanılmaz. En ufak çarpışınızda dahi en azından camlar kırılıyor. Pistin ilk virajından ise genelde herkes aracının bir kısmını yerde bırakarak çıkıyor. Kaza şiddetine göre sürücünün camdan fırlaması yada rakip aracın camından içeri girmesi gibi sürüyle ilginçlik yaşıyorsunuz. Fizik motoru da grafik motoru kadar iyi geliştirilmiş. Özellikle süspansiyon hareketleri çok gerçekçi olmuş. Virajlara hızla girdiğinizde aracın bir tarafını duvara sürterek geçtiğinizde çok rahatlıkla göçtüğünü, ezildiğini görebiliyorsunuz.


*Steam haftalık indirimlerinde 729 oyun indirimde! Diğer indirimdeki oyunlara göz atmak için buraya tıklayın.

 

Göz atın:   The Last of Us Part II Geliştiricileri Yeni Karakterleri Gösteriyor!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu