Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Steam‘de bu hafta (10 Eylül – 17 Eylül) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Battlefield Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2, Electronic Arts firmasının, Battlefield: Bad Company’nin devamı niteliğindeki, Battlefield serisi için hazırladığı video oyunudur. Oyunun ilk piyasaya sürülüş tarihi ise 2 Mart 2010‘dur. Oyunun türü ise birinci şahıs nişancıdır. Oyun Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows ve iOS platformlarına uygundur. Ayrıca oyun multiplayer de oynanabiliniyor. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

ATV ve bir nakliye helikopteri gibi yeni araçlar, Battlefield’daki tüm yeni çok oyunculu taktiklere izin veriyor. Frostbite özellikli Destruction 2.0 sistemi ile, tüm binaları kapatabilir ve kapaktan delikler açarak kendi yangın noktalarınızı oluşturabilirsiniz.

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Ayrı ayrı ödül ve başarıların kilidini açmak için dört kişilik takımlarda iki takımda sadece oyun modunda yarışabilir ve birlikte savaşabilirsiniz. Savaşlar, her biri farklı bir taktik odağı olan geniş haritalarda ayarlanır. Oyun ayrıca B Şirket takımının daha olgun bir tek oyunculu kampanyada geri dönüşünü görüyor.

Oyun %85 indirim ile 49 TL iken 7,35 TL‘ ye inmiştir. Oyunu satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


2-) Oriental Empires

Oyun sadece Microsoft Windows için uygundur. 14 Eylül 2016′ de piyasaya sürülmüştür. Geliştiricisi Shining Pixel Studios, Yayıncısı ise Iceberg Interactive’dir. Strateji ve tarihsel türünde bir oyundur. Ayrıca oyun çok oyunculu da oynanmaktadır. Gelelim oyun tanıtımına;

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Antik Orient dünyasına adım atın. Çin tarihinin şafağından bir şehir veya kabile kontrol edin ve onu büyük bir imparatorluğa dönüştürün. Toprağınızı geliştirin, büyük şehirler oluşturun, devasa orduları toplayın ve destansı savaşlarla savaşın. İnsanlığın büyük uygarlıklarından birini yaratmak için teknoloji, kültür ve dininizi geliştirin.

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Tüm eylemler, Çin’in dağlarını, ormanlarını, ovalarını ve çöllerini canlandıran muhteşem bir oyun haritasında yer alır. Birliklerinizi gözden geçirmek ve köylülerinizi istila etmek için yakınlaştırın veya stratejik bir genel bakış için uzaklaştırın. Savaşlarınızı planlayın, sıranızı bitirin ve ordularınızın emirlerine uyduğunuzdan emin olun, yüzlerce asker, oyun haritasında hemen savaşın.

Oyun %60 indirim ile 49 TL iken 19,60 TL oldu. Oyunu satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yeni bir sürgün ve yağma dönemi başlamak üzere. Yeni bir dünya yaratığına ruhsal ve şeytani bir beyin olan Yakışıklı Jack’le yüzleşen dört yeni avcıdan biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edin temel bir silahla silahlandırın ve keşfedilmemiş ve öngörülemeyen yaşam gezegeninde intikam alma ve kurtuluş arayışı içinde 4 oyunculu kooperatif ile savaşın. Temel Özellikler: All-New Karakterler ve Tüm-Yeni Sınıflar:

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Dört Siren Komando Gunzerker ve Assassin tüm yeni oynanabilir sınıfları. Oyununuzdaki iki silahı iki katına çıkarmanıza izin veren Gunzerker rolüne adım atın son derece ölümcül beceriler. Sadece bu değil ama bu beceriyi iki silahla yapabileceğinizden daha fazlasını yapabileceksiniz. Çift tabanca tüfeği? Güzel. Çift roketatar? Tabii ki! Çift Keskin Nişancı Tüfeği? Tabii eğer bu senin şeyin ise! Başka stilleri denemek ister misiniz? Belki daha taktik? Dinamik Co-op çevrimiçi ve LAN. Seçebileceğiniz birden fazla sınıf var: Macabre’nizi arkadaşlarınızla hem çevrimiçi hem de LAN’da paylaşın. Borderlands 2 oyunu yeniden başlatmaya gerek kalmadan bir kampanyaya girip çıkmanızı sağlayan mükemmel bir sisteme sahiptir. Bunun ötesinde yeni ekipmanınızı bir yerden diğerine taşıyabilirsiniz!

Göz atın:   Yeniden Tasarlanan Miscreated Sistem Gereksinimleri


4-) Transport Fever

Ulaşım Yangın bir demiryolu odaklı bir oyundur. Oyuncular 1850’de başlar ve başarılı bir nakliye şirketi kurarlar. Gelişmekte olan bir ulaşım kralı olarak oyuncu istasyonlarını havalimanlarını limanları kurar ve ulaşım hizmeti gerektiren alanları birleştirerek para kazanır. Karmaşık yol-demiryolu-su-hava ağlarınızı sonsuz şatosunda gösterin ve 150 yıllık bir taşıma tarihi yaşayın. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayın ve şehirlerin dinamik olarak geliştiğini izleyin.

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

Talaşlı sanayileri tedarik etmek karmaşık kargo zincirleri geliştirmek ve ekonomik olarak büyümeyi mümkün kılmak. Bir nakliye imparatorluğu inşa et! Temel zorluklar ve kampanya modunda eğlenin. Birçoğu artan zorluklarla dolu iki kampanya ele alınabilir. Amerikan ve Avrupa kampanyalarının misyonları 19. ve 20. yüzyılların tarihsel bağlamını tanımlamakta ve gerçek dünyaya geniş bir yelpazede ulaşmakta zorluklar yaşamaktadır.


5-) Call of Duty: Modern Warfare 2

Yılın en çok beklenilen oyunu ve tüm zamanların en çok satan birinci şahıs aksiyon oyununun devamı; Modern Warfare 2, oyuncuları, dünyayı yıkımın eşiğine getirmeye kendini adamış yeni tehtitlerle karşı karşıya getirerek sürükleyici ve heyecanlandırıcı aksiyona devam ediyor.
Call of Duty®: Modern Warfare 2, video oyunları içerisinde ilk defa Academy Award® , Golden Globe® , Grammy® ve Tony ödüllü efsanevi besteci Hans Zimmer’in müziklerini içeriyor. Oyun, aşağıdakiler dahil dünya çapında olumlu eleştiriler alan hasılat rekorları sahibi Call of Duty® 4: Modern Warfare® oyununda gerçekleşen olayların hemen ardından devam ediyor:

 • Tarihteki “En Çok Oynanan Çevrimiçi Video Oyunu” , 2009 Guinness Rekorlar Kitabı
 • Yılın Konsol Oyunu ve 2007, Academy of Interactive Arts & Sciences® tarafından Yılın Oyunu dahil 50’den fazla Yılın Oyunu ödülü

Steam Haftalık İndirimleri (10 Eylül – 17 Eylül)

SPECIAL OPS EŞLİ OYUN

Tek oyunculu senaryodan farklı 2 kişilik çevrimiçi eşli oynanış destekleyen tamamen yeni bir oynanış modu.

 • Special Ops, oyuncuları zamana karşı düelloya ve hedef bazlı görevlere sürüklüyor.
 • Oyuncular, her biri daha zorlu yeni Special Ops görevlerini açarken seviye atlıyor.
 • Görevler tek oyunculu senaryodan önemli anları, Call of Duty 4: Modern Warfare oyuncularının favorilerini ve tamamen yeni, özel görevleri içeriyor.

YENİDEN YAPILANDIRILMIŞ ÇOK OYUNCULU

Çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda çıtayı yükselterek, çok oyunculu Modern Warfare 2, aşağıdakiler dahil yeni yetenekler, özelleştirmeler, oyun konumu ve oyun modları getiriyor:Sınıf Yaratma Geliştirildi

 • İkincil Silahlar – Makineli Tabancalar, Av Tüfekleri, Tabancalar, Fırlatıcılar
 • Polis Kalkanları
 • Ekipmanlar – Fırlatılabilir Bıçaklar, Patlama Kalkanları, Taktiksel Eklenti
 • Perk Geliştirmeleri
 • Bling (Çift Eklentiler)
 • Kişiselleştirilebilir KillStreak Ödülleri – AC130, Sentry Gun, Predator Missile, Counter-UAV, Care Package
 • Mükafatlar (Maç Raporlarını Gönderme)

Steam haftalık indirimlerinde 462 Oyun indirimde. Diğer oyunlar için tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu