Steam’de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

Steam’de bugün itibariyle 2 adet oyun ücretsiz durumda. İşte detaylar haberimizde.

1-) Yet Another Zombie Defense

Oyunun geliştiricisi de yayıncısını da Awesome Games Studio üstlenmiştir. 28 Mart 2014′ te piyasaya sürülmüştür. Oyun hayatta kalma, zombi ve korku türündedir. Türkçe dil desteği yoktur. Steam de 18 adet başarım içermektedir. Ayrıca oyunda çok oyunculuda oynanmaktadır. Steam sayfa linki için buraya tıklamanız yeterli. Oyun tanıtımı;

Steam'de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

[ilgiliicerik icerik_id=”17197″]

Yine de başka bir zombi savunması, her gece sana karşı saldıran ölümsüz ordularına karşı kendini savunmakla ilgili. Ancak, daha güçlü ve güçlü hale gelen düşman dalgalarına karşı mücadele eden tek kişi olduğunuz zaman, sonunuz kaçınılmazdır. Tek önemli soru ne kadar süre hayatta kalabilir? Oyun strateji elemanları ile yukarıdan aşağıya bir arcade zombi shooter.

Steam'de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

Otomatik taretler üzerine monte etmek için çeşitli silahlardan birini seçebilir ve olabildiğince uzun süre hayatta kalmak için defansif barikatlar kurabilirsiniz. Becerilerini test etmek, en uygun stratejiyi bulmak ve skor tablolarındaki en yüksek noktaya ulaşmak isteyen oyuncular için! Ayrıca üç arkadaşa kadar oyuncu zombileri ve oyuncu ölüm eşleme moduna vurabileceğiniz çevrimiçi işbirliği modu da sunuyor!

[ilgiliicerik icerik_id=”17123″]


2-) Oddworld: Abe’s Oddysee

Geliştiricisi de yayncısıda Oddworld Inhabitants’dır. 12 Aralık 1997 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Macera, klasik ve bulmaca türünde bir oyundur. Türkçe dil desteği mevcut deyildir. Tek oyunculu oynanıyor. Steam sayfa linki için buraya tıklayın.  Oyunun tanıtımı;

Steam'de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

Kaderin fickle parmağı tarafından seçilen, RuptureFarms için birinci sınıf olan Abe-mum, birinci sınıf bir öğretmen olarak, onun patronu Molluck the Glukkon ™ tarafından Abe ve arkadaşlarının Mudokon’larını Lezzetli İkramlar’a dönüştürmeyi planladığında bir macera hayatına fırlatıldı. Molluck’un başarısız et paketleme imparatorluğunu kurtarmak için son çukur çabalarının bir parçası.

Göz atın:   Huawei Okula Dönüş Kampanyası ile İndirim Fırsatları Sunuyor

Steam'de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

RuptureFarms’tan kaçarken Abe, gizemli Big Face’den bir vizyon aldı ve Abe’yi sadece Mudokons’larını kurtarmakla kalmayıp aynı zamanda Oddworld’un yaratıklarını Magda Kartel’in tüm canavarlarından koruyacağını da gösterdi. Zorlu Tapınak denemelerini tamamladıktan ve arkadaşı Elum’la birlikte bir çorak araziye yolculuk ettikten sonra Abe, Shrykull’un müthiş gücünü kazandı. RuptureFarms’a dönen Abe, faul kesimhanesini yok etti, dostlarını kurtardı ve Molluck’un sivri kafasının üstüne doğru bir şimşek indirdi.


*Bugün akşam saat 20.00′ a kadar geçerlidir. Ayrıca oyunu almak için tek yapmanız gereken verilen linklere gidip Oyunu Yükleye tıklayarak kütüphanemize eklenmiş oluyor.

Steam'de 2 Adet Bedava Oyun! Yetişen Alıyor!

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu