Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı! İşte İndirimdeki Oyunlar

Steam cadılar bayramı indirimleri 2019 başladı! Oyun dünyasının en popüler online platformlarından biri olan Steam’de indirim rüzgarı tekrardan başladı.

Steam her yıl düzenli olarak büyük indirimler yapıyor. Bu büyük indirimlerden biri de elbette “cadılar bayramı indirimi”dir.

Steam cadılar bayramı indirimleri 2019 dün itibareriyle başlamış bulunuyor. Dün başlama saatinden itibaren oyunculardan kaynaklı yoğunluk sebebiyle Steam’de çökmeler olmaya başlamıştı.

Steam‘in büyük indirimlerinden bir tanesi olan Cadılar Bayramı indirimleri dün itibari ile başlamış durumda. Hangi oyunlar indirimde ve ne zamana kadar indirimler sürecek işte;

Steam cadılar bayramı indirimi 2019

Steam cadılar bayramı indirimi, 28 Ekim – 1 Kasım tarihine kadar sürecek bir indirim rüzgarı. Özellikle tabii ki yaz ve kış indirimlerinde ki kadar uzun sürmüyor.

Ayrıca çok çok büyük indirimler olmasa da oyuncuları gerçek anlamda mutlu edecek oyunlarda indirimde yerlerini alıyor. Gelin şimdi hangi popüler oyunlar Steam cadılar bayramı indirimlerinde yer almış bakalım.

PUBG (%50 indirim)

PUBG, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

 GTA 5 (%50 indirim)

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Grand Theft Auto V’in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Oyun, fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra doku kalitesi, gölgelendirici, mozaikleme ve kenar yumuşatma gibi 25 farklı ayar dahil, PC’ye özgü birçok özelleştirme tercihi sunuyor. Ayrıca araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği, iki veya üç monitör desteği, 3D uyumu ve tak-çalıştır kumandalar için destek de seçeneklere dahil.

Euro Truck Simulator 2 (%75 indirim)

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

60’tan fazla Avrupa kentinden bir diğerine çok çeşitli yükler taşıyın. Siz yükleri teslim etmekle meşgulken büyümeye devam eden kendi şirketinizi işletin. Kendi kamyon filonuzu kurun, garaj satın alın, şoför tutun, maksimum kar elde etmek için şirketinizi yönetin.

Performanstan görselliğe değişen, çok sayıda kamyon ayar seçeneği. Araçlarınızı isteğe bağlı lamba, koruyucu demirler, korna, işaret ışıkları, egzoz ve daha fazlasıyla özelleştirin. Binlerce kilometre uzunluğunda gerçek yol ağları, yüzlerce ünlü simge ve yapı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (%60 indirim)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster.
Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.
Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

Shadow of the Tomb Raider (%67 indirim)

Lara Croft’un Tomb Raider olduğu anı tanımlayın. Tomb Raider’in Gölgesinde, Lara ölümcül bir ormanda ustalaşmalı, korkunç mezarların üstesinden gelmeli ve en karanlık saatine devam etmeli. Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için yarışırken, Lara, en sonunda, hedef aldığı Tomb Raider’a yönlendirilecek.

DARK SOULS III (%75 indirim)

Ateşler sönüp dünya yıkıma uğrarken daha büyük düşmanlarla ve ortamlarla dolu bir evrene git. Oyuncular, daha hızlı bir oyun ve daha yoğun bir savaş deneyimiyle destansı bir atmosfere girecek. Hem eski hayranlar hem de yeni oyuncular, sürükleyici bir oyuna ve grafiklere boğulacak.

Dying Light (%66 indirim)

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50’nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.

Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin…

The Forest (%40 indirim)

Diğer tüm Steam cadılar bayramı 2019’da yer alan indirimdeki oyunlar için tıklayın

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu