«
Steam Black Friday İndirimi Bugün Başlıyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Oyuncularının en çok kullandığı oyun platformu olan Steam’de Black Friday indirimleri bugün başlıyor.

Steam’in popüler indirim serilerinden biri olan Black Friday yani karanlık Cuma indirimleri tarihi belli oldu. Bugün için artık cüzdanlarınızı hazırlayın deriz. Bugün hem Reddit forumlarında bir sızıntı gerçekleşti, hem de Kotaku bir haber yayınladı ve buna göre Steam Kara Cuma indirimleri 22 Kasım 2017’de, yani yarın başlıyor.

https://teknodiot.com/steam-sonbahar-indirimleri-basladi-hangi-oyunlar-indirimde-6313.html

Steam Black Friday İndirimi Bugün Başlıyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Sızıntılara göre bugün indirimler başlıyor. Belki de bu haberi okurken indirimler başlamış olabilir tabi. Steam’de olacak olan Black Friday indirimleri 22 Kasım’da yani bugün başlayacak ve 28 Kasım’da da sona erecek. Steam indirimi olacak fakat bu seferki Cadılar Bayramı indirimlerine göre çok daha ‘görkemli’ şekilde gerçekleşecek. Bildiğiniz gibi Cadılar Bayramı indiriminde sadece korku oyunları bulunuyordu fakat Kara Cuma’da hemen hemen her yapım uygun fiyatlarla satılacak.

İndirimler bugün başlayacak ve toplamda 6 gün boyunca devam edecek. Steam’de yeni çıkan oyunlar en azından %50 civarında indirimler alacaktır. İndirim başlangıcını Steam üzerinden takip edebilirsiniz. İndirimle ilgili haberlerimiz devam edecektir takipte kalın. Hadi bakalım cüzdanlar hazırlansın bakalım!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *