Spotify’dan Yeni Bir Uygulama!

Dünyanın en popüler müzik platformu olan Spotify’dan yeni bir mobil uygulama geliyor. Spotify piyasaya yeni bir uygulama sundu. Android cihazlar için şuanlık yayınlandı.

Geçtiğimiz günler içerisinde Play Store‘da yayınlanan yeni uygulama yine müzik ile ilgili. Spotify‘ın yeni uygulaması geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel olarak yayınlamış durumda. Stations by Spotify adını verdiği uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Bu uygulamayı kullanan kullanıcılar yeni müzikleri dinlemesi ve keşfetmesi için süper basit bir yol sunuyor.

Hem Windows Hem Android Tablet: Chuwi Hi8 Air

Spotify'dan Yeni Bir Uygulama! Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Stations by Spotify uygulamasında bulunana müzik istasyonlar sayesinde modunuza göre en uygun olanı seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Tek tek müzik aramanıza gerek yok sadece istasyonları dinleyerek ve müziklere kalp koyarsınız, Spotify’da size özel istasyonunu oluşturmaya başlar. Stations by Spotify uygulaması aslında bir interaktif FM Radyo gibi düşünülebilir. Stations by Spotify uygulamasının Spotify hesabınızı kullanması, bu şekilde uygulama sizlere Favorilerim gibi bilinen çalma listelerinizi sunabilir.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı