teknodiot.com
   
     

Spotify’dan Yeni Bir Uygulama!

Spotify'dan Yeni Bir Uygulama! Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Dünyanın en popüler müzik platformu olan Spotify’dan yeni bir mobil uygulama geliyor. Spotify piyasaya yeni bir uygulama sundu. Android cihazlar için şuanlık yayınlandı.

Geçtiğimiz günler içerisinde Play Store‘da yayınlanan yeni uygulama yine müzik ile ilgili. Spotify‘ın yeni uygulaması geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel olarak yayınlamış durumda. Stations by Spotify adını verdiği uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Bu uygulamayı kullanan kullanıcılar yeni müzikleri dinlemesi ve keşfetmesi için süper basit bir yol sunuyor.

Hem Windows Hem Android Tablet: Chuwi Hi8 Air

Spotify'dan Yeni Bir Uygulama! Android Haberleri Teknoloji Haberleri Yazılım Haberleri

Stations by Spotify uygulamasında bulunana müzik istasyonlar sayesinde modunuza göre en uygun olanı seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Tek tek müzik aramanıza gerek yok sadece istasyonları dinleyerek ve müziklere kalp koyarsınız, Spotify’da size özel istasyonunu oluşturmaya başlar. Stations by Spotify uygulaması aslında bir interaktif FM Radyo gibi düşünülebilir. Stations by Spotify uygulamasının Spotify hesabınızı kullanması, bu şekilde uygulama sizlere Favorilerim gibi bilinen çalma listelerinizi sunabilir.


2 yorumlar

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 2 Şubat 2018 at 16:09

İyi gelişme

Cevap
Avatar
Ziya 2 Şubat 2018 at 16:37

Uygulamaya göz atıcağım,teşekkürler TeknoDiot! 😛

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.