Spotify Nintendo Switch’te Olabilir!

Günümüzde oyun konsolu artık sadece oyunlarla ilgili değil. Bunun nedeni akıllı telefonlarımızın ve tabletlerimizin giderek daha fazla oyun oynama yeteneğine sahip olması, yani konsollar yetişmeyi umuyorsa oyunculara bunları kullanmaları için daha fazla neden vermeleri gerekiyor.

Şimdiye kadar Xbox ve PlayStation gibi konsollar, onları yalnızca bir oyun konsolundan daha fazla yapan birçok uygulama ortaya çıkardı ancak, Switch ön tarafında biraz yavaş görünüyor. Aslında, Switch’te bazı müzik akışı uygulamaları edinmeyi umuyorsanız, Spotify’ın konsolda yayınlandığını görme umudumuzu bastırdığı görülüyorsa, şansınız tükenebilir. Bu, 2017’de Spotify’ın topluluk sayfasına gönderilen bir öneriye göre, ancak son zamanlarda yapılan bir güncellemede, bu noktada ilan edecek bir şeyleri olmadığını belirtti.

Spotify Nintendo Switch'te Olabilir!

Mesaj şöyle; “Hey millet, artık Spotify  burada. Spotify deneyimini her platformda geliştirmek için sürekli çalışıyoruz, ancak şu anda paylaşacak daha fazla bilgimiz yok. Ayrıca, üçüncü taraflarla olan entegrasyonları önceden duyurmadığımızı da belirtmek gerekir. Fikirlerinizi paylaşmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz. ”

Bu arada, Switch için kullanılabilen daha yaygın eğlence uygulamalarından bazıları YouTube ve Hulu’yu içermektedir!

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu