Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek!

Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek!

Abone Ol 

Spintires oyuncularının beklediği güncelleme geldi. Bu güncelleme ile Steam atölyesi üzerinden harita modlarının desteğini sundu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Saber Interactive tarafından gün içinde yayınlanan güncelleme ile Spintires: MudRunner oyunu için Steam atölyesi desteğini aktifleştirdi. Gelen bu yenilik ile tüm oyuncular yaptıkları haritaları Steam atölyesinde yayınlayabilecek ve yayınlanan haritaları istedikleri gibi kullanabilecekler.

Peki Daha Neler Güncellendi?

Bu gelen güncelleme ile sadece Steam atölyesi aktifleştirilmedi. Bazı haritalarda oluşan sorunlar düzeltildi ve bölüm düzenleme modu üzerinde değişiklikler de yapıldı. Oyunda olan bazı kasma donma gibi sıkıntılar için optimizasyon yapıldığının bilgisi de güncelleme ile bildirildi. Bunların yanı sırada kamyonların dış kaplamalarının görünüşlerinin iyileştirildiklerinin bilgisini de güncelleme ile bildirdiler.

Eğer oyuna sahipseniz Steam’e giriş yaptığınızda eğer oyuna sahipseniz yeni güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak. 31 Ekim 2017’de satışa çıkan Spintires: MudRunner’ı şu anda Steam üzerinden 108 TL fiyat etiketiyle satın almanız mümkün.

Göz atın:   YouTube Artık İçerik Oluşturuculara Ödeme Yapmadan Videolarda Reklam Gösterecek

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!