TeknoDiot
     
     
     

Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek!

Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek!

Spintires oyuncularının beklediği güncelleme geldi. Bu güncelleme ile Steam atölyesi üzerinden harita modlarının desteğini sundu.

Saber Interactive tarafından gün içinde yayınlanan güncelleme ile Spintires: MudRunner oyunu için Steam atölyesi desteğini aktifleştirdi. Gelen bu yenilik ile tüm oyuncular yaptıkları haritaları Steam atölyesinde yayınlayabilecek ve yayınlanan haritaları istedikleri gibi kullanabilecekler.

Peki Daha Neler Güncellendi?

Bu gelen güncelleme ile sadece Steam atölyesi aktifleştirilmedi. Bazı haritalarda oluşan sorunlar düzeltildi ve bölüm düzenleme modu üzerinde değişiklikler de yapıldı. Oyunda olan bazı kasma donma gibi sıkıntılar için optimizasyon yapıldığının bilgisi de güncelleme ile bildirildi. Bunların yanı sırada kamyonların dış kaplamalarının görünüşlerinin iyileştirildiklerinin bilgisini de güncelleme ile bildirdiler.

Eğer oyuna sahipseniz Steam’e giriş yaptığınızda eğer oyuna sahipseniz yeni güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak. 31 Ekim 2017’de satışa çıkan Spintires: MudRunner’ı şu anda Steam üzerinden 108 TL fiyat etiketiyle satın almanız mümkün.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation Plus Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

AMD Radeon RX 5600 XT Nvidia İçin Sorun Çıkarabilir

Adil Anıl Öktem

Battlefleet Gothic: Armada 2 Duyuruldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.