«
Spintires: MudRunner Harita Modlarını Destekleyecek! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Spintires oyuncularının beklediği güncelleme geldi. Bu güncelleme ile Steam atölyesi üzerinden harita modlarının desteğini sundu.

Saber Interactive tarafından gün içinde yayınlanan güncelleme ile Spintires: MudRunner oyunu için Steam atölyesi desteğini aktifleştirdi. Gelen bu yenilik ile tüm oyuncular yaptıkları haritaları Steam atölyesinde yayınlayabilecek ve yayınlanan haritaları istedikleri gibi kullanabilecekler.

Peki Daha Neler Güncellendi?

Bu gelen güncelleme ile sadece Steam atölyesi aktifleştirilmedi. Bazı haritalarda oluşan sorunlar düzeltildi ve bölüm düzenleme modu üzerinde değişiklikler de yapıldı. Oyunda olan bazı kasma donma gibi sıkıntılar için optimizasyon yapıldığının bilgisi de güncelleme ile bildirildi. Bunların yanı sırada kamyonların dış kaplamalarının görünüşlerinin iyileştirildiklerinin bilgisini de güncelleme ile bildirdiler.

Eğer oyuna sahipseniz Steam’e giriş yaptığınızda eğer oyuna sahipseniz yeni güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak. 31 Ekim 2017’de satışa çıkan Spintires: MudRunner’ı şu anda Steam üzerinden 108 TL fiyat etiketiyle satın almanız mümkün.


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *