Space Soldiers’dan Sticker Başarısı!

Türkiye’nin önde gelen en iyi CS:GO e-Spor takımı Space Soldiers’den gururlandıran başarı geldi. Space Soldiers, sticker’larını Steam pazarında sergilemeye başladı.

e-Spor alanında Türkiye’nin gururu olan Space Soldiers takımı, sticker’larını Steam pazarında yayınlatmayı başardı. Türkiye’nin uluslararası alanda en fazla başarısına sahip olan Space Soldiers takımı, sticker’larını Steam pazarında sergilemeye başladığını açıkladı. Bu ülkemizdeki e-Spor için gerçekten güzel bir durum. CS:GO takımları olarak güzel başarılar elde etmiş bir takımdan bahsediyoruz. ValveBoston 2018 için hazırlanan sticker’lara Space Soldiers’ı da ekledi. Space Soldiers‘ın bu sticker’larının bulunması gerçek bir başarı cidden.

https://teknodiot.com/space-soldiers-2018-formalari-on-satisa-sunuldu-7745.html

Challernger kategorisinde yer alacak ekip, CS:GO oynayan pek çok Türk oyunseverin hayalini gerçekleştirmiş oldu. CS:GO’da sahip olduğunuz silahlara sticker yapıştırabiliyorsunuz. Artık Space Soldiers sticker’larını alıp kendi silahlarımıza entegre edebileceğiz. Valve’in açıklamalarına göre, Pick’Em Challenge de geri dönüyor. Tahminlere göre yine mini bir oyun içerisinde gelecek.

Space Soldiers'dan Sticker Başarısı!

Göz atın:   CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu