Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu! - TeknoDiot.com

Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu!

Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük CS:GO eSpor takımlarından bir tanesi olan Space Soldiers’ın 2018 formaları satışta.

İlk olarak biraz Space Soldiers’dan bahsedelim nedir, neyin nesidir?  Space Gaming A.Ş. 2014 yılında Bünyamin Aydın tarafından kurulmuştur. Space Soldiers isimli eSpor takımı ve Space Akademi isimli eSpor oyuncusu yetiştirme okuluna sahiptir. Ayrıca özel tasarım takım formaları ve çeşitli takım ürünlerinin yanında global başarıları ile uluslararası arenada tanınan bir kurum haline gelmiştir.

Space Soldiers CS:GO takımı, 5 oyuncusunun da Türkiye Milli CS:GO Takımı’nda yer aldığı tek takım olmanın yanında, global turnuvalarda Türkiye’ye açık ara en fazla birincilik ve başarıyı getiren takımdır.

Space Soldiers, Türkiye’nin en büyük Counter Strike takımlarında bir tanesi. Bugüne kadar bir çok başarı ile Türkiye’de ki E-spor hayranlarını heyecanlandıran Space Soldiers, bugün yaptığı açıklamada: 2018 formasının ön satışa çıktığını belirtti. Ancak almadan önce web sitesinde forma sayfasında sizi bir uyarı karşılamakta. Yapılan uyarıda formalar üretim aşamasında olup, ürün fotoğrafı temsilidir. Satın alacağınız ürün görsel ile farklılık gösterebilir denmekte. Space Soldiers’ın 2018 formasını buradan satın alabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu!

Aslında bugüne kadar sadece bir t-shirt bulunuyordu Space Soldiers mağazasında. Space Soldiers takımı formanın da gelmesi, muhtemelen bir kaç ürün daha geleceğinin bir işareti. Formanın en çok eleştirilen tarafı ise 150 TL‘lik fiyatı. Bir çok kişi  bu fiyatın 80-90 TL olmasının satış açısından daha sağlıklı olacağını düşünüyor. Bakalım Space Soldiers,fiyatta herhangi bir indirime gidecek mi?

 

 

Göz atın:   Acer, Yeni Nesil E-Spor Platformu Planet9’u Tanıttı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu