TeknoDiot.com
   
     

Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu!

Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Türkiye’nin en büyük CS:GO eSpor takımlarından bir tanesi olan Space Soldiers’ın 2018 formaları satışta.

İlk olarak biraz Space Soldiers’dan bahsedelim nedir, neyin nesidir?  Space Gaming A.Ş. 2014 yılında Bünyamin Aydın tarafından kurulmuştur. Space Soldiers isimli eSpor takımı ve Space Akademi isimli eSpor oyuncusu yetiştirme okuluna sahiptir. Ayrıca özel tasarım takım formaları ve çeşitli takım ürünlerinin yanında global başarıları ile uluslararası arenada tanınan bir kurum haline gelmiştir.

Space Soldiers CS:GO takımı, 5 oyuncusunun da Türkiye Milli CS:GO Takımı’nda yer aldığı tek takım olmanın yanında, global turnuvalarda Türkiye’ye açık ara en fazla birincilik ve başarıyı getiren takımdır.

Space Soldiers, Türkiye’nin en büyük Counter Strike takımlarında bir tanesi. Bugüne kadar bir çok başarı ile Türkiye’de ki E-spor hayranlarını heyecanlandıran Space Soldiers, bugün yaptığı açıklamada: 2018 formasının ön satışa çıktığını belirtti. Ancak almadan önce web sitesinde forma sayfasında sizi bir uyarı karşılamakta. Yapılan uyarıda formalar üretim aşamasında olup, ürün fotoğrafı temsilidir. Satın alacağınız ürün görsel ile farklılık gösterebilir denmekte. Space Soldiers’ın 2018 formasını buradan satın alabilirsiniz.

Space Soldiers 2018 Formaları Ön Satışa Sunuldu! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri

Aslında bugüne kadar sadece bir t-shirt bulunuyordu Space Soldiers mağazasında. Space Soldiers takımı formanın da gelmesi, muhtemelen bir kaç ürün daha geleceğinin bir işareti. Formanın en çok eleştirilen tarafı ise 150 TL‘lik fiyatı. Bir çok kişi  bu fiyatın 80-90 TL olmasının satış açısından daha sağlıklı olacağını düşünüyor. Bakalım Space Soldiers,fiyatta herhangi bir indirime gidecek mi?