TeknoDiot.com
   
     

Sony’den Akıllı Telefon Tasarımları İçin Önemli Karar

Sony'den Akıllı Telefon Tasarımları İçin Önemli Karar Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony’den akıllı telefon tasarımları için önemli bir karar Sony yavaş yavaş yeni tasarımına geçiş yapmaya başlayacak gibi görünüyor. 

Bu konuda ilk bilgiler bir Sony yetkilisinden geldi. Sony’nin akıllı telefonları özellikle son dört yıldır benzer tasarımlarla piyasada yerini almışlardı. Ancak Sony kullanıcıları da hep benzer tasarımlar görmekten bıkmışlardı.

:: Steam’de Temizlik Başladı: 200’e Yakın Oyun Banlandı!

:: Call of Duty: WWII Beta İçin Sistem Gereksinimleri

Görünüşe göre Sony bu eleştirilere kulak asmış ve yakında tasarım anlamında değişikliklere gidecek. Sony’nin Hindistan Genel Müdürü Kenichiro Hibi, “Indian Express’e verdiği röportajda, şirketin yeni nesil cihazlar üreteceğinden ve bu ürünlerde ise tamamen yeni tasarımlar bekleyebileceğimizi” söyledi.  Sony, Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi‘nde ve tam ardından 2018 Ağutos ayında da IFA’da yer alacak. Sony’nin yeni tasarımlarını 2018 Şubat ayına kadar göremeyeceğiz. Sony’nin şuana kadar Sony’nin Xperia modellerinin tasarımı 2013’teki ilk Xperia Z‘ye kadar uzanıyor. 2017 yılının en gözde akıllı telefonları iPhone X, Galaxy Note 8, LG V30 gibi modellerin markaları güzel bir iş çıkardılar.