TeknoDiot.com
   
     

Sony Xperia XZ1’in Görselleri Yayınlandı!

Sony Xperia XZ1'in Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Sony’nin “Z” serisinin sonlandırılması ile birlikte Sony, Xperia X serisi ile karşımıza çıkmıştı. İşte yeni Xperia X modeli: XZ1 karşınızda.

Sony şirketi Xperia X serisi ile birlikte “Z “serisinden daha çok satış yaptığı açıklanmıştı. Sony’nin X serisinde bir çok sıkıntılar yaşamıştı. Ancak şirket akıllanmış oldu ki X serisi ile bu sorunları telafi etmiş durumda. Sony’nin IFA 2017 etkinliğinde tanıtacağı akıllı telefon listesinin ilk başlarında yer alan XZ1‘in basın görselleri yayınlandı.

Sony’nin yeni akıllı telefon modeli Xperia XZ1′in tasarımı oldukça XZ Premium‘u andırmakta. Sony kullanıcılarının da pek şikayet ettiği sorunlardan biride kalın çerçeveler. Görüldüğü gibi Sony şirketi bu şikayetlere aldırış etmemiş ve halen kalın çerçeveler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya ısrarlı görünüyor.

Metal Arka Gövde!

Arka tarafı tamamen metalden oluşan Xperia XZ1′in kameranın yanında geniş bir alanda bulunan flaş şeridi siyah içinde. Flaş şeridinin içinde de NFC logosunu görmekteyiz. Sony, IFA 2017 etkinliğinde Xperia XZ1 ve XZ1 Compact da resmi olarak tanıtılacak.

Sony Xperia XZ1'in Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Sony Xperia XZ1'in Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   Sony Xperia XZ1'in Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

 


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.