Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo’ya Güncelleniyor!

Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo'ya Güncelleniyor!

Sony’nin şuanda piyasada yer alan en iyi telefonlarından bir tanesi olan Xperia XZ ve XZs modelleri.

Sony’nin Xperia XZ1 ve XZ1 Compact, şirketin en iyi telefonlarından ikisi de oldukça uzun süredir piyasaya sürüldü ve duyurulduklarında Android 8.0 Oreo ile piyasaya çıkan ilk iki telefon olmuştu. Sony’nin çabuk güncellemelere olan bağlılığı son zamanlarda parlıyordu ve bu, Anroid Oreo’nun Sony’nin iki önceki modellerinde de güncellenmeye başlandı. Bunlar Xperia XZ ve XZ Compact modelleri.

Çift SIM Kartlı iPhone Modeli Geliyor Olabilir

Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo'ya Güncelleniyor!

Hem Xperia XZ hem de diğer XZ‘ler Sony’den Android 8.0’a resmi bir güncelleme alıyor. Sony, Android Oreo’nun tüm özelliklerine ek olarak Xperia Eylemleri ve Hatırlatıcıları da içeriyor. Xperia İşlemleri, telefonunuzun kullanımınıza göre size göstereceği, bildirimler kısmında oldukça yenilikler yer alıyor. Xperia Actions adlı uygulama, cihazı kullanım şeklinize bağlı olarak telefonunuzun ayarlarına yönelik önerilerde bulunuyor. Reminders ise örneğin taslak halindeki eposta mesajları gibi tamamlanmamış işlerin hatırlatılmasını amaçlayan faydalı işler yapıyor.

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register