Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo’ya Güncelleniyor!

Abone Ol 

Sony’nin şuanda piyasada yer alan en iyi telefonlarından bir tanesi olan Xperia XZ ve XZs modelleri.

Sony’nin Xperia XZ1 ve XZ1 Compact, şirketin en iyi telefonlarından ikisi de oldukça uzun süredir piyasaya sürüldü ve duyurulduklarında Android 8.0 Oreo ile piyasaya çıkan ilk iki telefon olmuştu. Sony’nin çabuk güncellemelere olan bağlılığı son zamanlarda parlıyordu ve bu, Anroid Oreo’nun Sony’nin iki önceki modellerinde de güncellenmeye başlandı. Bunlar Xperia XZ ve XZ Compact modelleri.

Sony Xperia XZ ve XZs, Android 8.0 Oreo'ya Güncelleniyor!

Hem Xperia XZ hem de diğer XZ‘ler Sony’den Android 8.0’a resmi bir güncelleme alıyor. Sony, Android Oreo’nun tüm özelliklerine ek olarak Xperia Eylemleri ve Hatırlatıcıları da içeriyor. Xperia İşlemleri, telefonunuzun kullanımınıza göre size göstereceği, bildirimler kısmında oldukça yenilikler yer alıyor. Xperia Actions adlı uygulama, cihazı kullanım şeklinize bağlı olarak telefonunuzun ayarlarına yönelik önerilerde bulunuyor. Reminders ise örneğin taslak halindeki eposta mesajları gibi tamamlanmamış işlerin hatırlatılmasını amaçlayan faydalı işler yapıyor.

Göz atın:   'Kaba Kuvvet‘ Saldırılarına Karşı Yeni Koruma Katmanı Duyuruldu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu