Sony Xperia XA2 Tasarımının Görselleri Sızdırıldı!

Sony’nin yeni nesil akıllı telefon serisi olan Xperia serisine yeni bir üye daha katılmak için yolda. Sony’nin Xperia Z serisini sonlandırıp Xperia X serisine geçişinden son iyi bir ivme kazanmıştı. Sony Xperia XA2 tasarımının görselleri sızdırıldı.

Sony şirketinin 2018 yılında mobil pazara sunacağı telefonlarla ilgili detaylar gelmeye başladı. İlk olarak 2018 yılında Xperia XA2 modeli tanıtılacak gibi dursa da Sony her an başka hamle yapabilir. Ortaya çıkan Xperia XA2 tasarım görüntüleri ise soru işaretleri uyandıracak gibi görünüyor.

Sony Xperia XA2 Modeli Sızdı!

Sony Xperia XA2 Tasarımının Görselleri Sızdırıldı!

https://teknodiot.com/steam-kullanicilarinin-pc-donanimlari-nasil-8743.html

Sony’nin akıllı telefonları kullanıcılar tarafından beğenilmekte. Sony’nin 2018 yılının içerisinde duyuracağı Xperia X serisinin bir parçası olacak olan Sony Xperia XA2 modeline ait render görüntüleri ortaya çıktı. Sony Xperia XA2‘nin sızdırılan render görsellerine bakıldığı zaman önemli değişiklikler de göz çarpıyor. İlk olarak parmak izi tarayıcısı kendini gösteriyor. Genellikle Sony şirketi Xperia modellerinde parmak izi okuyucularını yan tarafta bulunan kilit açma tuşunun üstüne konumlandırmaktaydı. Ancak bu sefer işler değişmiş gibi. Güç düğmesi, ses kontrol butonları ve denklanşör tuşu ise yine yan tarafta.

Sony Xperia XA2 Tasarımının Görselleri Sızdırıldı!

Sony Xperia XA2 model 141.6 x 70.4 x 9.6 mm ölçülere ve 5 inç’lik ekran boyutuna sahip olacak. Sony Xperia XA2 Ultra modeli ise 6 inç’lik ekran boyutuna ve 162.5 x 80 x 9.5 mm ölçülere sahip olacağı kesin gözüyle bakılmakta. Sony yeni akıllı telefonu Xperia XA2 modelini Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC2018)kapsamında tanıtılması bekleniyor.

https://teknodiot.com/uygun-fiyatli-cercevesiz-akilli-telefonlar-8730.html

Sony Xperia XA2 Tasarımının Görselleri Sızdırıldı!

Göz atın:   Uber'den Sağlık Çalışanlarına Özel Ücretsiz Taksi Hizmeti!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu