Sony, PlayStation 5'in Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı! - TeknoDiot.com

Sony, PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı!

Abone Ol 

Oyun konsolu kelimesi duyunca ilk akla gelen ürün tabi ki PlayStation oluyor. Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5’in çıkış tarihi sızdırıldı.

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in çıkış tarihi sızdırıldı. Sony’nin CEO‘su ve başkanı Shawn Layden‘a bir açıklama yaptı. Sorulan PS4 Pro‘ya özel oyun gelecek mi? sorusuna Layden, Bu asla olmayacak; Pro’nun tek özelliğinin sadece 4K çözünürlükleri ve bunu kullanabilen ve kullanmayı isteyen oyuncular için HMD gibi avantajlar sunmak ve fakat standart bir PS4’e sahip olanların dezavantajları yok. Her oyunumuz PS4’te, Pro’dan biraz daha farklı çalışacak açıklamasında bulundu.

Sony, PlayStation 5'in Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı!

Layden’e bir soru daha soruldu. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? İşte en çok merak edilen sorulardan bir tanesi. Cevap veren CEO, ise yakında cevabını verdi. PlayStation 5 yakın zamanda oyuncular ile buluşacak. Daha henüz yapım ve geliştirme aşamasında olduğu anlaşılmakta. Analistler  PlayStation 5‘i 2018-2019 yılları arasında görebileceğimizi tahmin ediyorlar. Ancak çok yakın zamanda açıklaması ise 2018’in sonbahar aylarına denk gelecek şekilde görücüye çıkması beklenmekte.

Göz atın:   PlayStation 5 Bekleyenlerine Kötü Haber

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu