Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı! - TeknoDiot.com

Snapchat’den Sonra Skype’da Bunu Yaptı!

Abone Ol 

Mobil platformda bir takım değişliğe giden Skype mobil uygulamasında bir yenilik daha eklendi. Bazı sosyal medya sitelerine benzer bir yenilik.

Microsoft’un ellerinde bulunan Skype’ın Snapchat’e özendi denilmekte. Skype kullanımı daha çok kurumlara hitap eden bir uygulama olsa da mesajlaşma yönü ileriye doğru diğer kesimlere hitap etmek isteyen Skype bunu ünlü sosyal mecralardan olan Snaphat VE İnstagram’a özenerek hayata geçirecek.

Fotoğraflarımızın vazgeçilmezi haline gelen efektler Skype’da da yer alacak. Fotoğrafların içeriğine göre efekt seçenekleri özelleştirilebilecek. Kullanımı ise fotoğrafı çektikten sonra ekrandaki sihirli çubuğa basıp fotoğrafımızı yeniden kurgulaya biliyoruz.

https://teknodiot.com/apple-ios-11-kullanim-oranlarini-yayinladi-5605.html

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Microsoft’un açıklamalarına göre efektlerin yanında akıllı yüz çıkartmaları, yüz değiştirme, konum, ve hava tarzı efektlerinde yer aldığını öğrenmemizin yanında bu efektlerin sürekli değişebileceğini de unutmayalım. Farklı yerlerde farklı günlerde farklı efektler sizleri bekliyor olucak ve buda farklı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmakta.

iOS ve Android‘e gelen bu yenilik Skype mesajlarına canlılık katmakla eğlenceli konuşmalar geçirmenizi sağlayacak tabi bunun için uygulama için gelecek olan güncellemeyi bekleyin 🙂

Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı!

Göz atın:   Snapchat Suudi Prensten Dev Yatırım Aldı

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu