«
Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı! Akıllı Telefon Haberleri İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Mobil platformda bir takım değişliğe giden Skype mobil uygulamasında bir yenilik daha eklendi. Bazı sosyal medya sitelerine benzer bir yenilik.

Microsoft’un ellerinde bulunan Skype’ın Snapchat’e özendi denilmekte. Skype kullanımı daha çok kurumlara hitap eden bir uygulama olsa da mesajlaşma yönü ileriye doğru diğer kesimlere hitap etmek isteyen Skype bunu ünlü sosyal mecralardan olan Snaphat VE İnstagram’a özenerek hayata geçirecek.

Fotoğraflarımızın vazgeçilmezi haline gelen efektler Skype’da da yer alacak. Fotoğrafların içeriğine göre efekt seçenekleri özelleştirilebilecek. Kullanımı ise fotoğrafı çektikten sonra ekrandaki sihirli çubuğa basıp fotoğrafımızı yeniden kurgulaya biliyoruz.

https://teknodiot.com/apple-ios-11-kullanim-oranlarini-yayinladi-5605.html

Microsoft’un açıklamalarına göre efektlerin yanında akıllı yüz çıkartmaları, yüz değiştirme, konum, ve hava tarzı efektlerinde yer aldığını öğrenmemizin yanında bu efektlerin sürekli değişebileceğini de unutmayalım. Farklı yerlerde farklı günlerde farklı efektler sizleri bekliyor olucak ve buda farklı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmakta.

iOS ve Android‘e gelen bu yenilik Skype mesajlarına canlılık katmakla eğlenceli konuşmalar geçirmenizi sağlayacak tabi bunun için uygulama için gelecek olan güncellemeyi bekleyin 🙂

Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı! Akıllı Telefon Haberleri İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *