TeknoDiot
   
   

Snapchat’den Sonra Skype’da Bunu Yaptı!

TeknoDiot Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı!

Mobil platformda bir takım değişliğe giden Skype mobil uygulamasında bir yenilik daha eklendi. Bazı sosyal medya sitelerine benzer bir yenilik.

Microsoft’un ellerinde bulunan Skype’ın Snapchat’e özendi denilmekte. Skype kullanımı daha çok kurumlara hitap eden bir uygulama olsa da mesajlaşma yönü ileriye doğru diğer kesimlere hitap etmek isteyen Skype bunu ünlü sosyal mecralardan olan Snaphat VE İnstagram’a özenerek hayata geçirecek.

Fotoğraflarımızın vazgeçilmezi haline gelen efektler Skype’da da yer alacak. Fotoğrafların içeriğine göre efekt seçenekleri özelleştirilebilecek. Kullanımı ise fotoğrafı çektikten sonra ekrandaki sihirli çubuğa basıp fotoğrafımızı yeniden kurgulaya biliyoruz.

https://teknodiot.com/apple-ios-11-kullanim-oranlarini-yayinladi-5605.html

Microsoft’un açıklamalarına göre efektlerin yanında akıllı yüz çıkartmaları, yüz değiştirme, konum, ve hava tarzı efektlerinde yer aldığını öğrenmemizin yanında bu efektlerin sürekli değişebileceğini de unutmayalım. Farklı yerlerde farklı günlerde farklı efektler sizleri bekliyor olucak ve buda farklı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkmakta.

iOS ve Android‘e gelen bu yenilik Skype mesajlarına canlılık katmakla eğlenceli konuşmalar geçirmenizi sağlayacak tabi bunun için uygulama için gelecek olan güncellemeyi bekleyin 🙂

TeknoDiot Snapchat'den Sonra Skype'da Bunu Yaptı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta ŞOK Uygun Fiyatlı Teknolojik Ürünler Satıyor!

Hüseyin Ceylan

2019 Yılında En Çok İndirilen 100 Uygulama!

Yusuf Karcılar

Instagram Direkt Mesajlara Yeni Özellik Geliyor!

Buğra Noyan