Snapchat Uygulaması PC’ye Geliyor!

Mobil dünyasının hikaye özelliğini ilk getiren uygulaması olan Snapchat uygulaması artık masaüstüne yani PC’ye geliyor!

Dünyada en popüler uygulamalar arasında yer alan ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi Snapchat artık PC’lerde de olacak. Radikal bir karar alan Snapchat cephesi uygulamayı mobilin dışına taşıyacak.

Genç kullanıcıları daha aktif ve fazla olan Snapchat, mobil platformların ardından şimdi de PC ortamında da yer alacak. Sunduğu özellikler ve kitlesisi kazanan büyük rakibi Instagram’ın ardından da PC platformuna girmeye karar verdi. Rekabet daha fazla kızışıyor! Sosyal medya uygulaması, ilk olarak Google’ın tanıttığı Pixelbook modelinde yer alacak. ChromeOS işletim sistemli Pixelbook’un ardından bu uygulamanın diğer işletim sistemleri için de geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

PC platformundaki Instagram uygulamasının hikaye takibi ve mesajlaşma gibi özelliklere sahip olduğunun altını çizelim. Snapchat’in de bu tür özellikler veya daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip. Bakalım yakın zamanda ortam alev alacak rekabetten.

Göz atın:   Snapchat Kapanıyor Mu?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu