TeknoDiot
   
   

Snapchat Uygulaması PC’ye Geliyor!

TeknoDiot Snapchat Uygulaması PC'ye Geliyor!

Mobil dünyasının hikaye özelliğini ilk getiren uygulaması olan Snapchat uygulaması artık masaüstüne yani PC’ye geliyor!

Dünyada en popüler uygulamalar arasında yer alan ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi Snapchat artık PC’lerde de olacak. Radikal bir karar alan Snapchat cephesi uygulamayı mobilin dışına taşıyacak.

Genç kullanıcıları daha aktif ve fazla olan Snapchat, mobil platformların ardından şimdi de PC ortamında da yer alacak. Sunduğu özellikler ve kitlesisi kazanan büyük rakibi Instagram’ın ardından da PC platformuna girmeye karar verdi. Rekabet daha fazla kızışıyor! Sosyal medya uygulaması, ilk olarak Google’ın tanıttığı Pixelbook modelinde yer alacak. ChromeOS işletim sistemli Pixelbook’un ardından bu uygulamanın diğer işletim sistemleri için de geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

PC platformundaki Instagram uygulamasının hikaye takibi ve mesajlaşma gibi özelliklere sahip olduğunun altını çizelim. Snapchat’in de bu tür özellikler veya daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip. Bakalım yakın zamanda ortam alev alacak rekabetten.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OPPO INNO DAY 2019 Etkinliğinde Akıllı Bağlantı Girişimleri Paylaşıldı

Uğur Aydemir

Galatasaray’ın 22. Sampiyonluğuna Turkcell’den 22GB İnternet Hediye

Uğur Aydemir

Siber Suçlular, Karanlık İşler İçin Arama Motoru Açmış

Buğra Noyan