TeknoDiot
     
     
     

Snapchat Kapanıyor Mu?

Snapchat Kapanıyor Mu?

Yaygın kullanılan sosyal ağ Snapchat kapanıyor diye söylentiler çıkmasının ardından Snapchat CEO’su Twitter yoluyla açıklamada bulundu.

Haftanın ilk günlerinden itibaren sosyal medyada kapanacağı haberleri dolaşan Snapchat  uygulama yöneticisi tarafından boşa çıkarıldı

Haberi oluşturan Channel45News.com isimli sitenin ardından kullanıcılar aracılığı ile tüm sosyal medyayı kapladı ki Snapchat’in CEO’su olan Evan Spiege 2 yıldır Tweet atmadığı hesabından açıklama yayınladı.

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Snapchat CEO’sundan Açıklama!

Haberin içeriğinde Uygulamanın Facebook, Instagram ve Musical.ly  uygulamalardan yaşadığı patent sorunlarından dolayı uygulamanın 14 kasım gibi yakın bir tarihte kapanacağı yazıyordu.

Channel45News.com  isimli site trol amaçlı kurulmuş bir site olmasına rağmen bu haber bazı kullanıcılar için fazla gerçekçi karşılanmış  olmalı ki bu kadar büyük bir olay yarattı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haftanın En Çok Satan Oyunları

Uğur Aydemir

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Buğra Noyan

2020’nin Başında AMD ve NVIDIA Ekran Kartlarının Fiyatları Yükselebilir

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.