«
Snapchat Kapanıyor Mu? İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Yaygın kullanılan sosyal ağ Snapchat kapanıyor diye söylentiler çıkmasının ardından Snapchat CEO’su Twitter yoluyla açıklamada bulundu.

Haftanın ilk günlerinden itibaren sosyal medyada kapanacağı haberleri dolaşan Snapchat  uygulama yöneticisi tarafından boşa çıkarıldı

Haberi oluşturan Channel45News.com isimli sitenin ardından kullanıcılar aracılığı ile tüm sosyal medyayı kapladı ki Snapchat’in CEO’su olan Evan Spiege 2 yıldır Tweet atmadığı hesabından açıklama yayınladı.

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Snapchat CEO’sundan Açıklama!

Haberin içeriğinde Uygulamanın Facebook, Instagram ve Musical.ly  uygulamalardan yaşadığı patent sorunlarından dolayı uygulamanın 14 kasım gibi yakın bir tarihte kapanacağı yazıyordu.

Channel45News.com  isimli site trol amaçlı kurulmuş bir site olmasına rağmen bu haber bazı kullanıcılar için fazla gerçekçi karşılanmış  olmalı ki bu kadar büyük bir olay yarattı.


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *