Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Skyrim, Steam’de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Abone Ol 

Piyasaya ilk çıktığı zamanlar büyük yankı uyandıran Skyrim, halen fazla bir oyuncu kitlesine sahip. Bu başarılı yapıp bu hafta sonuna özel ücretsiz sunulmakta.

Bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Skyrim, bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek, ancak kütüphanenize eklenmediğini baştan söylelim. Sadece oynaması ücretsiz olduğunun altını çizelim. Şu an indirilmeye açılan yapım, sadece üç gün için geçerli olacak. Ücretsiz deneme sürecinin ardından, oyunu almak isteyen oyuncuların olması durumuna karşı yayıncı Bethesda, tekrardan güzel bir fırsat sunacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”15185″]

Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Skyrim’ı satın almak isterseniz, %50 indirim fırsatından yararlanabileceksiniz. 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, epik bir fanteziyi muhteşem detaylar eşliğinde hayata geçiriyor. Special Edition’da, büyük beğeni toplayan oyun ile birlikte, geliştirilmiş görüntü ve efektler, dinamik alan derinliği ve ekran alan yansımaları gibi yepyeni özelliklerle gelen ilave içerikler de bulunacak. Skyrim’ın resmi Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Göz atın:   Steam’den Haftanın Fırsatları #3 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde? (1-10 Nisan)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu