«
Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Piyasaya ilk çıktığı zamanlar büyük yankı uyandıran Skyrim, halen fazla bir oyuncu kitlesine sahip. Bu başarılı yapıp bu hafta sonuna özel ücretsiz sunulmakta.

Bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Skyrim, bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek, ancak kütüphanenize eklenmediğini baştan söylelim. Sadece oynaması ücretsiz olduğunun altını çizelim. Şu an indirilmeye açılan yapım, sadece üç gün için geçerli olacak. Ücretsiz deneme sürecinin ardından, oyunu almak isteyen oyuncuların olması durumuna karşı yayıncı Bethesda, tekrardan güzel bir fırsat sunacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”15185″]

Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Skyrim’ı satın almak isterseniz, %50 indirim fırsatından yararlanabileceksiniz. 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, epik bir fanteziyi muhteşem detaylar eşliğinde hayata geçiriyor. Special Edition’da, büyük beğeni toplayan oyun ile birlikte, geliştirilmiş görüntü ve efektler, dinamik alan derinliği ve ekran alan yansımaları gibi yepyeni özelliklerle gelen ilave içerikler de bulunacak. Skyrim’ın resmi Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *