TeknoDiot
     
     
     

Skyrim, Steam’de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Piyasaya ilk çıktığı zamanlar büyük yankı uyandıran Skyrim, halen fazla bir oyuncu kitlesine sahip. Bu başarılı yapıp bu hafta sonuna özel ücretsiz sunulmakta.

Bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Skyrim, bu hafta sonu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek, ancak kütüphanenize eklenmediğini baştan söylelim. Sadece oynaması ücretsiz olduğunun altını çizelim. Şu an indirilmeye açılan yapım, sadece üç gün için geçerli olacak. Ücretsiz deneme sürecinin ardından, oyunu almak isteyen oyuncuların olması durumuna karşı yayıncı Bethesda, tekrardan güzel bir fırsat sunacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”15185″]

Skyrim, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Skyrim’ı satın almak isterseniz, %50 indirim fırsatından yararlanabileceksiniz. 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, epik bir fanteziyi muhteşem detaylar eşliğinde hayata geçiriyor. Special Edition’da, büyük beğeni toplayan oyun ile birlikte, geliştirilmiş görüntü ve efektler, dinamik alan derinliği ve ekran alan yansımaları gibi yepyeni özelliklerle gelen ilave içerikler de bulunacak. Skyrim’ın resmi Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dijital Oyun Tasarımı Eğitimi’nin Birinci Aşaması Tamamlandı

Uğur Aydemir

CS:GO Duvar Kağıtları #1

Uğur Aydemir

Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.