Sınırlı Sayıda Üretilecek Olan LED Işıklı Coca-Cola Şişeleri

Dünyanın en büyük içeçek şirketlerinden biri olan Coca-Cola’nın yeni tasarımlı şişeleri oldukça dikkat çekici. Bazı özel yeni Coca-Cola şişelerinde LED ışıklar olacak!

En son Star Wars üçlemesindeki son bölüm bu ay başlayacak ve beklendiği gibi, pazarlama kampanyaları her türlü reklam ve ürünün üretildiğini gördüğümüz bir telaşa girecek.

Ancak, son zamanlarda gördüğümüz en havalı ürünlerden biri Coca-Cola’dan geliyor. Şirket, içinde OLED’leri içeren sınırlı sayıda özel tasarlanmış Coca-Cola şişesi üretti. Aşağıdan da gördüğümüz gibi yayınlanan Tweet’de, OLED’ler, filmin ana karakterlerinden iki tanesi tarafından kullanılan ışın kılıcını aydınlatmak için kullanılmış durumda.

LED Işıklı Coca-Cola Şişeleri

Inuru adındaki Berlin merkezli bir şirket tarafından geliştirilen bu sınırlı sayıda Coca-Cola şişeleri, yerleşik bir basılmış pil içeren akıllı bir etiket ve ayrıca dokunulduğunda OLED’leri aydınlatacak devreyi tamamlayacak diyotları da içeriyor.

Çevresel etki konusunda endişeli olanlar için, görünüşe göre bu diyotlar, nadir toprak malzemeleri kullanılmadan yapıldıkları için “çevre dostudur”. Her pilin yaklaşık 500 aktivasyonunu sürdürebildiği söyleniyor, bu yüzden muhtemelen onunla fazla oynamak istemezsiniz.

olumsuz tarafı ise bu şişelerin sadece 8000 adet üretiliyor olması ve 6 – 22 Aralık tarihleri ​​arasında Singapur’da bulunabilecekleri, yani Singapur’da yaşamıyorsanız, şansınız yok denecek kadar az maalesef.

Göz atın:   Huawei ve Honor Yeni Hedeflerini Açıkladı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu