Şikayetler Fortnite’a Gidecekken Bakın Nereye Gitti!

Hile ve bunun gibi bazı yanlış bulunan şeyleri oyuncular şikayet etmiştir. Ama bu şikayetler maalesef Fortnite’a gitmedi! Bakın nereye gitmiş!

Şikayette bulunmadan önce oyunun geliştiricisi Epic Games’in tek yardım hattının İnternet üzerinden olduğunu unutmayın. Bu tavsiyeyi gereksiz bulabilirsiniz fakat dünya çapında yüzlerce şikayetçi şikayetlerini Epic Games yerine yerel bir oyun dükkanı olan “Epic Loot Games”e bildiriliyor. Ohio’lu bir masa oyunu mağazası olan Epic Loot Games, telefon üzerinden her gün oyun hakkında yüzlerce şikayet almakta. Oyunun geliştiricisi oyunculara şirketin oyunla ilgilenen telefondan canlı destek hattı bulunmadığını hatırlattı.

Şikayetler Fortnite'a Gidecekken Bakın Nereye Gitti!

Epic Games’e, pardon, Epic Loot Games’e gelen Fortnite şikayetleri neler hakkında?

Yerel oyun mağazasının sahibi Hunter Davies, arayanların İnternet üzerinden buldukları telefon numarasını araması neticesinde isim benzerliği kurbanı mağazaya ulaştığını bildirdi. Davies, gelen aramaların ardında eşek şakaları, oyunu kaybettiği için sinirlenen oyuncular gibi bir çok sebep olduğunu bildirdi. Gelen aramaların arasında gerek oyuna gerek diğer oyunculara sinirlendiği için Davies’e küfreden oyuncular da bulunuyor. Mağaza sahibi bu oyunculara bile kibar bir şekilde karşılık veriyor.

Davies, karşılaştığı en ilginç aramanın 10 yaşlarında bir çocuktan geldiğini söylüyor. Davies, ünlü FPS oyunununu oynarken çok sinirlenen çocuğun ekrana oyun kumandasını fırlattığını ve diğer oyunculara yaşına uygun olmayan laflar ettiğini belirtti. Çocuğu annesi oğlunun bu problemleri nedeniyle oyunu oynamasını yasaklamış ve onu bir öfke kontrol programına sokmuş. Davies, çocuğa ne oyunun geliştiricisi Epic Games ile ne de Fortnite ile bağlantıları olmadığını açıklamaya çalışsa da çocuğun anlamadığını belirtti.

Davies, aramaların ünlü yayıncı Ninja’nın ünlü şarkıcı Drake ile yaptığı yayından sonra arttığını belirtti.  Bu problem hakkında Epic Games tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

Göz atın:   Dünyanın En İyi 5 CS:GO Takımı

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu