TeknoDiot
     
     
     

Sevgiliye En Güzel Teknolojik Sürpriz Turkcell’de

Sevgiliye En Güzel Teknolojik Sürpriz Turkcell’de

Turkcell, sevgilisine sürpriz yapmak isteyenler için birbirinden özel teknolojik ürünlerin yer aldığı bir kampanya başlattı. Turkcell, 14 Şubat kampanyasıyla, iki iPhone’dan biri yüzde 50 indirimli alınabilecek.

Ayrıca birçok ürüne ek ücret ödemeden hediyesiyle birlikte sahip olunabilecek. Kampanya kapsamında bazı ürünlerdeki ilk taksitleri de Turkcell ödeyecek.    Hayatın her anında müşterilerinin yanında olan Turkcell, 14 Şubat’ta da özel kampanyasıyla sevgililere birbirinden özel teknolojik ürünler sunuyor. Aşkın ve tutkunun gücünü yansıtan en son teknolojik ürünler arasında hayalleri süsleyen cep telefonlarından kulaklığa, fotoğraf yazıcısından hoparlöre değin birçok teknolojik ürün yer alıyor.

14 Şubat’a özel İki iPhone’dan biri yüzde 50 indirimli

[ilgiliicerik icerik_id=”11567″]

Sevgisini teknolojik ürünle anlatmak isteyen aşıklara özel Turkcell 14 Şubat kampanyasında,

iPhone 7 (128GB) alanlar iPhone 6S’i (16GB) yüzde 50 indirimli alabilecek. Aşıkların yüzünü güldürecek kampanyada indirimlerin yanı sıra birçok ürüne de özel hediyesiyle sahip olunabilecek. Örneğin Lenovo Moto Z2 Play alanlar 900 TL değerinde Insta Share Projektöre de sahip olabilecek. Samsung S8, Note 8 ya da Samsung Tab 3 Lite alanlara ise Samsung DEX hediye edilecek.

Sevgililerin Taksitleri Turkcell’den

Birbirinden özel hediyelerin yer aldığı kampanyada Samsung Galaxy A8, GM 6 Lifecell alanların ilk 4 taksitlerini ya da iPhone 8 (256 GB) sahibi olmak isteyenlerin ilk 3 taksitlerini Turkcell ödeyecek. Kampanya kapsamında Trust marka hoparlör, kulaklıklardan bir tane alana ikincisi hediye edilecek.

Turkcell mağazaları ve www.turkcell.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak kampanyayla ilgili detaylı bilgiye yine bu adres üzerinden ulaşılabilecek. Sevgililer gününe özel kampanya 15 Şubat’a kadar sürecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BiP Kullananlar Samsung Galaxy S9 Kazanıyor

Buğra Noyan

2018’in En Fazla İndirilen Yerli Uygulaması BiP

TeknoDiot Bey

Dergilik Bu Yaz Yüzümüzü Güldürecek

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.