teknodiot.com
   
     

Ses Dosyalarını Kesmek Artık Daha Kolay

Ses Dosyalarını Kesmek Artık Daha Kolay Sponsorlu

Müzik dinlemek kendi düşüncelerinizden uzaklaşıp, zihninizi bir hayal dünyasına veya içinizdeki dertlerinizi ortaya çıkarmayı sağlayabilir.

Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış halidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Müziğin ilk çıktığı zamanlardan bu güne kadar geçen sürede değişik türlerde ve değişik platformlarda yayınlanmaya devam etti.

Günümüzde yeni çıkan müziklerin paylaşıldığı platformlarda müzikleri sadece dinleme imkanı sağlıyor. Müzik üzerinde her hangi bir deformasyon yaptırmayı sağlamıyor. Bu durumda bazı internet sitelerinden yardım alarak bu düzenlemeleri sağlayabiliyoruz. Bugün sizlere webaudiocutter.com/tr sitesini tanıtıp işlevlerinden bahsedeceğiz. Müzik kesici olarak web sitesi üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ses Dosyalarını Kesmek Artık Daha Kolay Sponsorlu

Ses Dosyalarını Hızlıca Kesin!

Webaudiocutter web tabanlı olarak çalışan Program indirmeden ses dosyalarınızı kesebilir ve telefonunuz için zil sesi yapma programı gibi kullanarak zil sesi yapabilirsiniz. Bu servis elbette ücretsiz kullanılmaktadır. Webaudiocutter, telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilir durumdadır. Özel bir ses dosyası olabilir tabii ki güvenlik ön planda olup Sunucuya yüklediğiniz dosyaya sadece siz erişebilirsiniz. Yüklediğiniz ses dosyası ile yaptığınız işlem bittikten sonra yüklediğiniz ses dosyası otomatikmen sunucudan silinmektedir.

Sitede ilk açılışta Dosyanı seç ve istemediğiniz kısımları çıkarabilirsiniz. Siteye girdiğimiz zaman ilk olarak önümüze mp3 kesici kısmı gelen bölüm sayesinde istediğiniz mp3 dosyasını yükleyerek istediğiniz saniyesinden kırparak bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıyetten aynı bölüm üzerinden kestiğiniz ses dosyalarınızı telefonlarınıza zil sesi yapmak için kaydedip yapabilirsiniz.