Sea of Thieves’i Artık Tek Oynamak Daha Kolay - TeknoDiot.com

Sea of Thieves’i Artık Tek Oynamak Daha Kolay

Abone Ol 

Sea of Thieves gibi MMORPG oyunları doğaları gereği sosyal oyunlar. Fakat her zaman için geniş, açık dünyaya yayılıp tek başına oynamak isteyenler de olur. Bu durum Sea of Thieves’in açık denizleri için de geçerli.

Tipik ‘karada’ geçen MMORPG’lerde bu daha kolay oluyor çünkü atınıza atlayıp gidebiliyorsunuz. Sea of Thieves’te ise işin içine devasa gemiler girince olay farklılaşıyor.

Yine de endişelenmeyin çünkü geliştirici firma Rare oyunculardan gele n geri bildirimlere oldukça önem veriyor.  Oyunu artık Sloop adlı tekneyle kendi başınıza, yanınızda kimseler olmadan daha kolay oynayabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14342″]

Sea of Thieves’i Artık Tek Oynamak Daha Kolay

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Sloop, küçük ve iki kişilik bir gemi. Özellikle solo ve iki kişi oynayan kullanıcılar için tasarlandı. Elbette küçük bir yelkenliyle denize açılmakla büyük bir savaş gemisi aynı şartları sunmuyor. Yine aynı paylaşımlı dünya üzerinde oluyorsunuz ve oyuncular size, yelkenlinize saldırabiliyor. Dolayısıyla şalopa türü bu gemiyi kullanmak oyundaki deneyiminizi de farklı yönde etkiliyor. Daha dikkatli olmanız ve okyanusta gizlice hareket etmeniz gerekiyor.

Kısacası yeni güncellemeyle birlikte Sea of Thieves’in oynanışında çeşitliliğe gidiliyor ve uzun süredir oyuncuların beklediği bir gemi türü ekleniyor.

Kaynak

Göz atın:   Sea of Thieves'dan Oyuncu Rekoru

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu