«
Sea of Thieves’i Artık Tek Oynamak Daha Kolay Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Sea of Thieves gibi MMORPG oyunları doğaları gereği sosyal oyunlar. Fakat her zaman için geniş, açık dünyaya yayılıp tek başına oynamak isteyenler de olur. Bu durum Sea of Thieves’in açık denizleri için de geçerli.

Tipik ‘karada’ geçen MMORPG’lerde bu daha kolay oluyor çünkü atınıza atlayıp gidebiliyorsunuz. Sea of Thieves’te ise işin içine devasa gemiler girince olay farklılaşıyor.

Yine de endişelenmeyin çünkü geliştirici firma Rare oyunculardan gele n geri bildirimlere oldukça önem veriyor.  Oyunu artık Sloop adlı tekneyle kendi başınıza, yanınızda kimseler olmadan daha kolay oynayabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14342″]

Sea of Thieves’i Artık Tek Oynamak Daha Kolay Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Sloop, küçük ve iki kişilik bir gemi. Özellikle solo ve iki kişi oynayan kullanıcılar için tasarlandı. Elbette küçük bir yelkenliyle denize açılmakla büyük bir savaş gemisi aynı şartları sunmuyor. Yine aynı paylaşımlı dünya üzerinde oluyorsunuz ve oyuncular size, yelkenlinize saldırabiliyor. Dolayısıyla şalopa türü bu gemiyi kullanmak oyundaki deneyiminizi de farklı yönde etkiliyor. Daha dikkatli olmanız ve okyanusta gizlice hareket etmeniz gerekiyor.

Kısacası yeni güncellemeyle birlikte Sea of Thieves’in oynanışında çeşitliliğe gidiliyor ve uzun süredir oyuncuların beklediği bir gemi türü ekleniyor.

Kaynak


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *